bestoptika.eu
Hikmicro ALPEX 4K A50E digitális éjjellátó céltávcső
HUF
Az eredeti ár: 294 000,00 Ft.232 000,00 FtA jelenlegi ár: 232 000,00 Ft.
- 3840 × 2160 pixel felbontású és nagy érzékenységű a szenzor
- Támogatja a nappali/éjszakai módot, valamint a hangfelvételt is
- Támogatja a videórögzítést és a pillanatfelvételt, beépített EMMC (64 GB)
- 1920 × 1080 felbontású, 0,49 hüvelykes OLED kijelző
- Észlelési távolság akár 1000m
- A Hikmicro Alpex A50E digitális éjjellátó céltávcső 4K felbontású érzékelővel a lézeres távolságmérő nélküli változat
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro ALPEX 4K A50E digitális éjjellátó céltávcső
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 3840 ×2160 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Objektív | 50 mm, F1.2-2.5 |
| Min. fókusztávolság | 10m |
| Látószög | 8.8° ×5.0° / 15.3m × 8.6m @100m |
| Nagyítás | 3.5×-28.0x (8x) |
| Észlelési távolság | Nappal: 1000m |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1920 × 1080, 0.49”, OLED |
| Képmódok | Nappali, éjszakai |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 55mm |
| Dioptria állítás | -5D és 5D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 1080 g elem nélkül |
| Méretek | 439.8 mm × 71.4 mm × 84.0 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Lövésre aktiválódó felvétel | Igen |
| Freeze Zeroing | Igen |
| Videofelvétel felbontása | 1920 × 1080 |
| Lőállóság | 1000g/0.4ms |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Két tölthető lítium-akkumulátor (beépített) és egy cserélhető és újratölthető 18650 elem (külső) |
| Üzemidő | 11 óra folyamatosan (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, USB Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/alpex-4k-digital-day-night-vision-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Alpex |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.