bestoptika.eu
Hikmicro CHEETAH C32F-S éjjellátó céltávcső 850nm IR vetővel
HUF
Az eredeti ár: 235 000,00 Ft.215 000,00 FtA jelenlegi ár: 215 000,00 Ft.
- Maximális felbontás 2560 x 1440
- Látószöge 8.1° × 6.1°
- Nagyítás 2.7x-21.6x (8x)
- Észlelési távolság 400m
- IR vető hullámhossza 850nm
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Cheetah céltávcsövek nagy teljesítményű, digitális nappali és éjszakai céltávcsövek. Nappal nagy felbontású, színes képet nyújt, majd éjszakai üzemmódba váltva részletes fekete-fehér képet ad, a beépített IR-vetővel akár 400 méteres észlelési távolsággal.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 2560 x 1440 |
| Képfrissítés | 25Hz |
| Objektív | 32 mm, F1.2 |
| Min. fókusztávolság | 3m |
| Látószög | 8.1° × 6.1°/ 14.2m x 10.7m @100m |
| Nagyítás | 2.7x-21.6x (8x) |
| Észlelési távolság | 400m |
| IR vető hullámhossza | 850nm |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1920 x 1080, 0.49-inch OLED |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 45mm |
| Dioptria állítás | -5D és 3D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 465g szemlencse és elem nélkül |
| Méretek | 217mm x 70mm x 87.2mm (8.5 × 2.8× 3.4 inch) |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| PIP | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (64GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥5,5óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/cheetah-night-vision-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Cheetah |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.