bestoptika.eu
Hikmicro EXPLORER E20PLUS hőkamera
141 900,00 Ft
A Hikmicro Explorer E20Plus hőkamera-modul kiváló minőségű hőképet biztosít Android operációs rendszerű mobiltelefonján keresztül.
Az EXPLORER tökéletesen alkalmas arra, hogy magával vigye a szabadba. A 12 mikron csíkszélességű, 256×192 pixel felbontású hőkamera, a 9,7 mm-es lencse és a 100 méteren 18,1°x13,6°/31,8 m x 23,8 m széles FOV teszi kiváló választássá a felhasználó számára, aki így a rejtett célpontokat vegyes környezetben – például madárkeresés során vagy a természet megfigyelése közben kempingezéskor nappal vagy éjszaka – is megtalálhatja és azonosíthatja.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro EXPLORER E20PLUS hőkamera
Kicsi a zsebben, kisebb, mint egy óra
Súlya kisebb, mint 26 g, egyszerűen magával viheti.
A telepítés kevesebb, mint egy másodpercet vesz igénybe
Egyszerűen csatlakoztassa az E20 Plus-t az okostelefonjához (csak Andriod telefonokkal használható), és azonnal megkezdheti a felfedezést a HIKMICRO Sight alkalmazás segítségével, a vezeték nélküli kapcsolat is rendelkezésre áll
Erőteljes hődetektor, a kép megfelelő vizuális élményt biztosít
A 12 mikron csíkszélességű, 256 x 192 pixel felbontású hődetektor, a 9,7 mm-es lencse és a 100 méteren 18,1°x13,6°/31,8 m x 23,8 m széles FOV segítségével az EXPLORER biztosítja, hogy a hőkép a vizuális elvárásoknak megfelelő legyen.
Egyenletesebb HDR kép
Az 50 Hz-en történő filmezéssel minden kép nagyobb dinamikatartományt kap.
Több üzemmód, extra madármegfigyelés-üzemmód is rendelkezésre áll
Hat palettát biztosít, hogy a kültéri megfigyelés során minden helyzetben megfelelő legyen.
Akkumulátormentes kivitel alacsony energiafogyasztással <0,35 W
Az akkumulátormentes kivitel és a rendkívül alacsony energiafogyasztás (<0,35 W), biztosítja, hogy az E20Plus egész napos használatra is megfelel.
Hosszú észlelési távolság
Kompakt mérete ellenére az EXPLORER nagy érszlelési távolságot biztosít, így akár 970 m távolságból is tiszta képet figyelhet meg.
| Érzékelő |
256 × 192 px, 12 μm, VOx
|
| Lencse | 9,7 mm |
| Észlelési távolság | 970 m |
| Látómező | 18,1° × 13,6° |
| Digitális nagyítás | 2× |
| Hőérzékenység (NETD) | ≤ 50 mK |
| Videófelvétel | Igen |
| Fényképkészítés | Igen |
| Színpaletták |
Birdwatching / Red Hot / White Hot / Black Hot / Rainbow / Ironbow
|
| Hotspot-követés | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Igen |
| Védettségi fokozat | IP40 |
| Üzemi hőmérséklet | −10 °C – +50 °C |
| Méretek |
26,6 × 26,6 × 27,2 mm
|
| Súly | 26 g |
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Explorer |

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.