bestoptika.eu
Hikmicro FALCON FQ50 hőkamera kereső
Az eredeti ár: 1 143 870,00 Ft.885 000,00 FtA jelenlegi ár: 885 000,00 Ft.
- 50mm-es objektív, ami a Falcon család legrészletesebb és legnagyobb felbontású képét biztosítja
- 2600m-es észlelési távolság
- 640×512 felbontás 12μm-es érzékelővel
- Nagy érzékenységű hőmodul NETD < 20 mK (@25°C, F# = 1,0)
- Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor
- Piacvezető hőkép-feldolgozási technológia: Image Pro
- 1024 x 768 felbontású, 0,39 hüvelykes OLED kijelző
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Falcon FQ50 a Hikmicro Falcon széria, egy új generációs készülék sorozat első típusa. Az FQ50 a nagyfelbontású testvér 640×512 pixeles érzékelővel. Ezzel a szériával termikus érzékenység szempontjából beléptünk a <20mK NETD értéktartományba amellyel a legkisebb hőmérsékleti különbségek is, még kedvezőtlen időjárási viszonyok között is jól érzékelhetők. Érzékelője VOx 12micronos változat. A Hikmicro teljesen új fejlesztésű Image Pro képoptimalizáló szoftverével kombinálva a Falcon sorozat forradalmian új érzékelője teljes mértékben kiaknázza erősségeit, és nagy kontrasztú, borotvaéles képet nyújt a nézőnek, amely eddig nem látott részletgazdagsággal és mélységgel rendelkezik.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 640×512 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Objektív | 50mm, F0.9 |
| Min. fókusztávolság | 0.05m |
| Látószög | 8.8° × 7.0°/15.4m × 12.2m |
| Nagyítás | 2.6×-20.8x (8x) |
| Észlelési távolság | 2600m |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| Kilépő pupilla | 4mm |
| Szemtávolság | 15mm |
| Dioptria állítás | -5D és +3D között |
| Image Pro | Igen |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 586g elem nélkül |
| Méretek | 206.5mm x 80.2mm x 68.2mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | 64 GB |
| Hangfelvétel | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető elem, lítium-akkumulátor |
| Üzemidő | ≥5óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC, 2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/falcon-series-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Falcon |















Értékelések
Még nincsenek értékelések.