bestoptika.eu
Hikmicro HEIMDAL H4D digitális éjjellátó
HUF
175 000,00 Ft
- 2560 x 1440 pixel felbontású a szenzor
- Támogatja a nappali/éjszakai módot, valamint a hangfelvételt is
- Támogatja a videórögzítést és a pillanatfelvételt, beépített EMMC (32 GB)
- 454 × 454 felbontású AMOLED kijelző
- Észlelési távolság 200m
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A 2560×1440 magas felbontás biztosítja a rendkívül tiszta képet, és az elektromos képstabilizációval (EIS) a nagyított kép is tiszta és stabil marad. A beépített 850 nm-es infravörös megvilágítóval akár 200 méteres távolságig is tiszta megtekintést tesz lehetővé hajnalban és teljes sötétségben is. A könnyű testtel és kompakt kialakítással rendelkező készülék kényelmesen elfér a tenyerében.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 2560*1440 |
| Képfrissítés | 25 fps |
| Objektív | 31mm, F1.2 |
| Min. fókusztávolság | 3m |
| Látószög | 7.7° × 5.8°/13.5m x 10.1m @100m |
| Nagyítás | 3.5×-14x (4x) |
| Észlelési távolság | 200m (IR vető bekapcsolva) |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1.39 inch, AMOLED, 454 × 454 |
| Képmódok | Nappali, éjszakai |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 375 g |
| Méretek | 153mm×50mm×80mm |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (32 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető lítium-ion akkumulátor |
| Üzemidő | >4 óra |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/heimdal-digital-night-vision-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Heimdal |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.