bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LC06S kézi hőkamera kereső
HUF
124 000,00 Ft
- A 6mm-es objektívnek köszönhetően, egy emberi alak, vagy egy szarvas akár 250 méterről észlelhető
- A látómező rendkívül nagy, a 24,7 fokos látószögnek köszönhetően hatalmas területet tud belátni egyszerre
- A beépített memória 8GB méretű, tehát egészen hosszú videó felvételeket is eltárolhat a készülékben, és a beépített WIFI segítségével akár egy mobil telefonon, vagy egy tableten is megnézhet, nagy felbontásban
- A képfrissítés 50Hz, tehát az élőkép valóban élőkép lesz
- Beépített Lítium akkumulátor, amely akár 10 órás üzemidőt is tud biztosítani ( kikapcsolt Wi-Fi esetén)
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Kicsi, kompakt, bárhová magával viheti, és a nap 24 órájában használható. A 6 mm-es optikának köszönhetően a kamera hatalmas, több mint 24 fokos látómezővel rendelkezik.
Az új „S” típus változásai az előző LC06-verzióhoz képest:
- Megújult és bővített felhasználói menü
- Új 800×600 pixel képfelbontású OLED kijelző
- Extrém hosszú üzemidő (akár 10 óra)
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 160 × 120 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 6.2mm, f1.1 |
| Fókusz mód | Focus free |
| Min. fókusztávolság | 1m |
| Látószög | 24.7° × 18.7° |
| Nagyítás | 1.0× – 4.0× (4×) |
| Észlelési távolság | 250m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 800 × 600, 0.32 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 20mm |
| Szemtávolság | 6mm |
| Dioptria állítás | -5D és +4D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 250g |
| Méretek | 158.4 mm × 60.4 mm × 57 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -20°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített memória modul(8 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Újratölthető lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 10 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-s-thermal-monocular/
| Modell | Lynx |
|---|---|
| Márka | Hikmicro |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.