bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LE10 3.0 hőkamera kereső
185 000,00 Ft
- Szenzor: 256 × 192 px, 12 μm
- Objektív: 10 mm
- Hőkamera-szenzor érzékenysége: < 20 mK
- Észlelési távolság: 500 m
- Optikai nagyítás: 1,4×
- Digitális zoom: 8×
- Kijelző: AMOLED 1024 × 768 px
- Funkciók: Image Pro 3.0, HSIS, automatikus alvó mód
- Gyors indítás: 2 s
- Akkumulátor-üzemidő: 6 óra
- Tápellátás: 1× újratölthető Li-ion 18650 akkumulátor
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro LYNX LE10 3.0 hőkamera kereső
Záridő nélküli HIKMICRO: Zökkenőmentes megfigyelés, fokozott felhasználói fókusz
A HIKMICRO bevált záridő nélküli technológiája, amely mostantól a LYNX 3.0-ban is megtalálható, zavartalan, megszakítás nélküli látványt biztosít a vadászatok során. A hagyományos eszközökkel ellentétben, amelyek kalibráláshoz lefagynak, a LYNX 3.0 zökkenőmentes hőképet biztosít, lehetővé téve, hogy zavaró tényezők nélkül a célpontra koncentrálhasson. Az éjszakai mezőn átvonuló róka követése közben a záridő nélküli kialakításnak köszönhetően megszakítás nélkül követheti a mozgását. Így Ön gyorsan és határozottan reagálhat.
0,49” AMOLED kijelző: Prémium látvány a kényelmesebb megfigyelésért
A LYNX 3.0 erőteljes 0.49” AMOLED kijelzője még gyenge fényviszonyok mellett is kiemelkedik a környezetéből. A szem megerőltetésének minimalizálására tervezett nagyméretű kijelző tökéletesen alkalmas hosszabb vadászatokra, így az új és a veterán vadászok egyaránt magabiztosan hozhatnak pontos döntéseket.
Zsebben hordható: Kompakt, könnyű és mindig kéznél van
A LYNX 3.0 a hordozhatóság jegyében készült. Kompakt és könnyű kialakítása biztosítja, hogy kényelmesen elférjen a zsebében, így hosszú vadászatok során megszabadítja Önt a terjedelmes felszerelés terhétől.
169 mm hosszú, így bármekkora zsebbe befér
A HIKMICRO LYNX 3.0 egylencsés hőkamera kereső 24 mm-rel rövidebb, mint korábban, így könnyedén tárolható és zsebbe vagy vadászkabátba tehető. Amikor éjszaka járőrözik a földeken, a LYNX 3.0-t a zsebében hordhatja anélkül, hogy nehéznek érezné, így gyorsan és könnyen hozzáférhet, ha ragadozókat, például rókákat észlel az állatállománya közelében.
355 g, egész napos hordozásra tervezve
A mindössze 355 g súlyú LYNX 3.0 készüléket azoknak tervezték, akik mindig úton vannak. A hosszú távolságokat megtevő vagy órákat a terepen töltő vadászok értékelni fogják pehelykönnyű kialakítását, amely csökkenti a fáradtságot, miközben mindig készen áll a cselekvésre.
Intuitív és megbízható használhatóság: Készen áll, amikor Ön is, 2 másodperces gyorsindítás, egyetlen pillanatról sem marad le
A LYNX 3.0 mindössze 2 másodperc alatt bekapcsol, így Ön készen áll a célpont megfigyelésére, amint észreveszi azt. Akár készenléti üzemmódban, akár automatikus képernyő kikapcsolási üzemmódban, akár teljesen kikapcsolt állapotban van, a készülék gyors reakcióideje biztosítja, hogy ne vesszen el egyetlen lehetőség sem. Ahogy észreveszi, hogy egy vaddisznó hirtelen 100 méterre felbukkan, a LYNX 3.0 segít, hogy 2 másodperc alatt elérje a célpontot, így késedelem nélkül rögzítheti azt.
4,5 órás praktikus akkumulátor-üzemidő: Megbízható a hosszabb vadászatokhoz
Erőteljes funkciói ellenére a HIKMICRO LYNX 3.0 lenyűgöző akkumulátor-üzemidővel rendelkezik, amely egyetlen feltöltéssel 4,5 óra megszakítás nélküli használatot tesz lehetővé a terepen. A cserélhető akkumulátor biztosítja, hogy Ön mindig készenlétben álljon a hosszabb vadászatok során. Hosszabb kirándulások esetén egy gyors akkumulátor-csere biztosítja a folytatást.
2,4 GHz / 5 GHz WIFI-alkalmazás csatlakoztathatóság: Ossza meg vadászatait azonnal
A LYNX 3.0 zökkenőmentesen csatlakozik a HIKMICRO Sight alkalmazáshoz, lehetővé téve a hőképek megtekintését, mentését és megosztását közvetlenül okostelefonjáról. Akár egy rókáról a mezőn, akár egy vaddisznóról a sűrű erdőben készült tiszta képet tekint meg, az alkalmazás közösségi élménnyel gazdagítja a vadászkalandokat.
| Tulajdonság | Érték |
| Wi-Fi | Igen |
| Szenzor | 256 × 192 px |
| Hőérzékenység | < 20 mK |
| Kijelző felbontása | 1024 × 768 px |
| Képfrissítési frekvencia | 50 Hz |
| Objektív | 10 mm |
| Észlelési távolság | 500 m |
| Optikai nagyítás | 1,4× |
| Látómező | 18° × 13,6° |
| Digitális zoom | 8× |
| Dioptria korrekció | -5D – +3D |
| Fotók készítése | Igen |
| Videók készítése | Igen |
| Hangfelvétel | Igen |
| Védettségi szint | IP67 |
| Memória |
Beépített, 64 GB
|
| Üzemi hőmérséklet | -30 °C – 45 °C |
| Akkumulátor | 1× 18650 |
| Akkumulátor üzemidő | 6 óra |
| Súly | 292 g |
| Méretek |
152 × 54 × 50 mm
|
A csomag tartalma:
- HIKMICRO Lynx LE10 3.0 hőkamera monokulár
- 1× töltő
- 2× újratölthető 18650 akkumulátor
- 1× USB adatkábel
- Optikatisztító kendő
- Használati útmutató
A márka hivatalos oldala: https://www.hikmicrotech.com/hu/outdoor-products/lynx-3-0-thermal-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Lynx |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.