bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LH25 2.0 hőkamera kereső
HUF
Az eredeti ár: 445 000,00 Ft.375 000,00 FtA jelenlegi ár: 375 000,00 Ft.
- 384×288 pixel felbontású nagy érzékenységű érzékelő elem
- 25mm-es objektív, és új, 12 mikronos érzékelőn
- Észlelési távolság 1200 méter
- A kiemelkedően jó NETD érték (20mk) a biztosítéka annak, hogy ködben és esőben is tiszta és kontrasztos lesz a kép
- Az 1024×768 pixeles felbontású, 0,39 inch méretű OLED kijelző éles tiszta képet ad
- A beépített memória 16GB méretű
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro LYNX LH25 2.0 hőkamera kereső
HIKMICRO LYNX LH25 2.0 második generációs Lynx szériás hőkamera, a világ legnagyobb biztonsági kamera gyártójától, a HIKVISION-tól. Az új kamerában 12 mikronos érzékelő van, 25 mm-es optikával szerelve. Az észlelési távolság 1200 méter, a látószöge pedig 10,5 fok. Alapnagyítása 2,4x-es.
A régi LH25 tipushoz képest az alábbi fontos fejlesztések találhatók ebben a szériában:
- Nagyobb érzékenységű hőelem NETD<20mK
- Korszerűbb kijelző 1024×768 pixel felbontású 0,39 „-os OLED változat
- Cserélhető és újratölthető akkumulátor, amely a készülékben is tölthető
- Kisebb súly, mindössze 277gramm
- Gyorsabb bekapcsolás
- Automatikus kijelző lekapcsolás funkció
- Új, könnyebben kitapintható kezelőgombok
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384×288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 25mm, F1.0 |
| Fókusz mód | Focus ring |
| Látószög | 10.5°×7.9° |
| Nagyítás | 2.4x-19.2x (8x) |
| Min. fókusztávolság | 2,5m |
| Észlelési távolság | 1200m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 20mm |
| Dioptria állítás | -5D és +3D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 277g |
| Méretek | 172.5mm × 56.0mm× 60.8mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített EMMC (16 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 6,5 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-2-0-thermal-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Lynx |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.