bestoptika.eu
Hikmicro LYNX PRO LH25 hőkamera kereső
HUF
Az eredeti ár: 397 000,00 Ft.350 000,00 FtA jelenlegi ár: 350 000,00 Ft.
- 384 × 288 felbontású, 12 μm-es, nagy érzékenységű detektor
- 1280 x 960 felbontású, 0,4 hüvelykes LCOS kijelző
- Beépített újratölthető lítium akkumulátor
- Akár 7,5 óra folyamatos üzemidő
- Wi-Fi
Külső raktáron (14-28 nap szállítási idő)
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A világ legnagyobb biztonsági kamera gyártójától, a HIKVISION-tól. A kamerában 12 mikronos érzékelő van, 25mm-es optikával szerelve. Az észlelési távolság 1200 méter, a látószöge pedig 10,5 fok.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384×288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 25mm, F1.0 |
| Látószög | 10.5° × 7.9° (H × V) |
| Nagyítás | 2.45 és 19.6 között |
| Észlelési távolság | 1200m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 0.4 inch, LCOS, 1280× 960 |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 300g |
| Méretek | 171 mm × 61 mm × 57 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -20°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített memória modul(8 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 7,5 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-pro-series-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Lynx |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.