bestoptika.eu
Hikmicro PANTHER PH35L hőkamera céltávcső lézeres távmérővel
HUF
Az eredeti ár: 1 050 000,00 Ft.839 000,00 FtA jelenlegi ár: 839 000,00 Ft.
- Beépített lézeres távolságmérő 600 méteres mérési távolsággal
- A látószög 7.53° x 5.65°
- A kiemelkedően jó NETD érték (35mk) a biztosítéka annak, hogy ködben és esőben is tiszta és kontrasztos lesz a kép
- A beépített memória 16GB méretű, tehát egészen hosszú videó felvételeket is eltárolhat a készülékben
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A készülék a HIKVISION által fejlesztett, saját gyártású, 384×288 pixel felbontású nagy érzékenységű érzékelő elemmel rendelkezik. Rendkívül pontos célfelismerést biztosít akár teljes sötétségben is. Az 50Hz-es képfrissítés folyamatos, szaggatásmentes képélményt eredményez. A hőkamera 1024×768 felbontású OLED kijelzővel rendelkezik.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384×288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 35mm |
| Min. fókusztávolság | 2m, F1.0 |
| Látószög | 7.53° x 5.65° |
| Nagyítás | 3.03x |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC mód | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 45mm |
| Dioptria állítás | -5D és 3D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 518g elem nélkül |
| Méretek | 200.38 x 66.32 x 87.10 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| PIP | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (16GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | 6óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
| Lézeres távolságmérő | |
| Lézerbiztonsági osztály | Class 1 |
| Hullámhossz | 905 nm |
| Max. távolságmérés | 600 m |
| Mérési távolság | ±1m |
| Min. távolságmérés | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/panther-lrf-thermal-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Panther |

























Értékelések
Még nincsenek értékelések.