bestoptika.eu
Hikmicro PANTHER PH50L hőkamera céltávcső lézeres távmérővel
HUF
1 070 000,00 Ft
- A maximális felbontás 384×288
- A képfrissítési frekvencia 50 Hz
- A NETD értéke kevesebb mint 35 mK
- A látószög 5,28° x 3,96°
- A nagyítás 4,33x-os
- A kijelző maximális felbontása 1024×768
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A hőkamera 1024×768 felbontású OLED kijelzővel rendelkezik. A világ legnagyobb biztonsági kamera gyártójától, a HIKVISION-tól.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384×288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 50mm |
| Min. fókusztávolság | 5m, F1.0 |
| Látószög | 5.28° x 3.96° |
| Nagyítás | 4.33x |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC mód | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 45mm |
| Dioptria állítás | -5D és 3D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 585g elem nélkül |
| Méretek | 214.10×74.30×88.71mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| PIP | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (16GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥6óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
| Lézeres távolságmérő | |
| Lézerbiztonsági osztály | Class 1 |
| Hullámhossz | 905 nm |
| Max. távolságmérés | 600 m |
| Mérési távolság | ±1m |
| Min. távolságmérés | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/panther-lrf-thermal-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Panther |





























Értékelések
Még nincsenek értékelések.