bestoptika.eu
Hikmicro RAPTOR RH50LN kétszemes betekintésű hőkamera kereső ultra érzékeny kamerával és lézeres távmérővel
1 350 000,00 Ft
- A bispektrális, más néven kettős spektrumú kamera kombinált képe pontosabb és korábbi észlelést tesz lehetővé, mintha csak egy hőkamerát használnának
- Egy 12 mikron csíkszélességű, 384×288 pixel felbontású, nagy érzékenységű hőérzékelő chip
- 2560×1440 pixel felbontású optikai kamera chip
- DDE-Digitális részletjavítás
- Az 50 mm-es objektívnek és a 12 mikronos érzékelőnek köszönhetően egy emberi alak vagy egy őz akár 2600 méterről is felismerhető
- 1024×768 pixeles OLED kijelző éles, tiszta képet ad
- A beépített memória 64 GB, így akár hosszú videoklipeket is tárolhat
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Raptor sorozatú kézi, kétszemes betekintésű, bispektrális hőkamerák közepes és nagyfelbontású verziójú hőkamerával ultra érzékeny éjszakai / nappali használatra alkalmas optikai kamerával, beépített lézeres távmérővel, és beépített infravetővel valamint 1024×768 képpont felbontású, OLED kijelzővel rendelkeznek. Az RH50LN típusa közepes felbontású 384×288 pixeles rendkívül nagy hőérzékenységű (NETD<20mK) érzékelőelem mellett, 2560 x 1440 pixel képfelbontású ultra érzékeny (0,001 Lux) éjszakai/nappali használatra alkalmas optikai kamerát és lézeres távmérőt is tartalmaz. Az 50mm-es optika szintén kiemelkedő F0,9-es apertúrával rendelkezik, amely 5,7x-es optikai nagyítást eredményez. Gyorsan és könnyen lokalizálható vele a rejtőzködő ember , vagy állat akár mostoha környezeti körülmények között is, legyen az akár teljes sötétség, köd, eső, hó, vagy a ritkás növényzet takarása. Éles, tiszta képet ad. Elsődleges felhasználási területei a járőr megfigyelési, valamint a vadászati tevékenységek, de mentési helyzetekben, vagy csempész tevékenységek, eltűnt személyek, szökevények felkutatásában is hatékony segítség.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384 × 288 |
| Képfrissítés | 25Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 50 mm, F0.9 |
| Látószög | 5.3 ° × 4.0 ° (H × V)/ 9.3 m × 7.0 m |
| Nagyítás | 5.7× – 91.2× (16×) |
| Észlelési távolság | 2600m |
| Optikai modul | |
| Észlelési távolság | 350m |
| IR vető hullámhossza | 940nm |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 0.39 inch, OLED, 1024 ×768 |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 980g |
| Méretek | 217.5 mm × 155.0 mm × 87.5 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 8 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
| Lézeres távolságmérő | |
| Lézerbiztonsági osztály | Class 1 |
| Hullámhossz | 905 nm |
| Max. távolságmérés | 1000 m |
| Mérési távolság | ±1m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/raptor-thermal-binocul
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Raptor |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.