bestoptika.eu
Hikmicro RAPTOR RQ50L kétszemes betekintésű hőkamera kereső ultra érzékeny kamerával és lézeres távmérővel
1 550 000,00 Ft
- A bispektrális, más néven kettős spektrumú kamera kombinált képe pontosabb és korábbi észlelést tesz lehetővé, mintha csak egy hőkamerát használnának
- 2560×1440 pixel felbontású optikai kamera chip
- DDE-Digitális részletjavítás
- Az 50 mm-es objektívnek és a 12 mikronos érzékelőnek köszönhetően egy emberi alak vagy egy őz akár 2600 méterről is felismerhető
- 1024×768 pixeles OLED kijelző éles, tiszta képet ad, és olyan érzést nyújt
- A beépített memória 64 GB, így akár hosszú videoklipeket is tárolhat
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Raptor sorozatú kézi, kétszemes betekintésű, bispektrális hőkamerák közepes és nagy felbontású verziójú hőkamerával ultra érzékeny éjszakai/nappali használatra alkalmas optikai kamerával, beépített lézeres távmérővel, és beépített infravetővel valamint 1024×768 képpont felbontású, OLED kijelzővel rendelkeznek. Az RQ50L típusa közepes felbontású 640×512 pixeles rendkívül nagy hőérzékenységű (NETD<20mK) érzékelőelem mellett, 2560 x 1440 pixel képfelbontású ultra érzékeny (0,001 Lux) éjszakai/nappali használatra alkalmas optikai kamerát és lézeres távmérőt is tartalmaz. Az 50mm-es optika szintén kiemelkedő F0,9-es apertúrával rendelkezik, amely 3,4x-es optikai nagyítást eredményez.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 640 × 512 |
| Képfrissítés | 25Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 50 mm, F0.9 |
| Látószög | 8.8 ° × 7.0 ° / 15.4 m × 12.2 m |
| Nagyítás | 3.4x – 54.4x (16x) |
| Észlelési távolság | 2600m |
| Optikai modul | |
| Észlelési távolság | 400m |
| IR vető hullámhossza | 850nm |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 0.39 inch, OLED, 1024 ×768 |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 980g |
| Méretek | 217.5 mm × 155.0 mm × 87.5 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 8 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
| Lézeres távolságmérő | |
| Lézerbiztonsági osztály | Class 1 |
| Hullámhossz | 905 nm |
| Max. távolságmérés | 1000 m |
| Mérési távolság | ±1m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/raptor-thermal-binocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Raptor |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.