bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SH35 3.0 hőkamera céltávcső
Az eredeti ár: 845 000,00 Ft.720 000,00 FtA jelenlegi ár: 720 000,00 Ft.
Hikmicro Stellar SH35 3.0 hőkamera céltávcső. Hőkamera szenzor: 384 × 288 px, 12μm. A hőkamera szenzor érzékenysége: ≤ 15 mK. Lencse: 35 mm. Észlelési távolság: 1800 m. Optikai nagyítás: 4,2x. Digitális zoom: 5,7x. Kijelző: 2560 × 2560 px. Image Pro 2.0 funkció. Okos, zár nélküli korrekció. Energiatakarékos mód (alvás). Akkumulátor üzemidő: 9 óra. Tápellátás: 2x beépített és 1x cserélhető 18650 akkumulátor.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Élje át a vadászati forradalmat a Stellar 3.0 hőkamera céltávcsővel, amely a legsötétebb éjszakában is feltár minden részletet!
Hőkamera szenzor 384 × 288 px Hőérzékenység 15 mK Észlelési távolság akár 1800 méter Okos, zár nélküli korrekció Mágneses lencsevédő sapka A SH35 3.0 modell a 384 × 288 px felbontású hőkamera maggal és ≤ 15 mK hőérzékenységgel büszkélkedhet, amely tökéletesen részletgazdag képet biztosít, amin még a szőrzetet és az agancsot is láthatja.
A 35 mm-es gyújtótávolságú lencsével és 4,2x optikai nagyítással a céltávcső észlelési távolsága akár 1800 méter is lehet. A minőségi, ívelt OLED kijelző 2560 x 2560 px felbontású, amely tiszta képet ad, gazdag kontraszttal, miközben kíméli a szemet.
A Stellar 3.0 sorozat okos, zár nélküli korrekciós rendszerrel (HSIS) rendelkezik, amely mesterséges intelligencia (AI) segítségével alkalmazkodik a használathoz. Az eszköz az Image Pro 2.0 funkciót is alkalmazza, amely jelentősen javítja a képfeldolgozást és megjelenítést.
A beépített, akár 64 GB kapacitású memóriával fotókat és videókat is készíthet hanggal. A céltávcső hasznos funkciója az automatikus felvételkészítés lövés után, valamint a rögzített felvételek azonnali megtekintésének vagy törlésének lehetősége. A készüléket USB-C csatlakozón keresztül számítógéphez csatlakoztathatja, vagy összekapcsolhatja a HIKMICRO Sight alkalmazással.
A céltávcső IP67 védettségű és durál alumínium háza révén ellenálló, így a Stellar 3.0 alkalmas kemény körülmények között is, mint az eső és a hó. Egyetlen pillanat sem kerülheti el figyelmét a két beépített és egy cserélhető akkumulátor kombinációjának köszönhetően, amelyek összesen akár 9 órás megfigyelést biztosítanak! Az akkumulátor kímélhető alvó móddal, és szükség esetén powerbank is csatlakoztatható.
Az eszközhöz 3 év garanciát biztosítunk, és szervizelés esetén cserekészüléket garantálunk.
| Wi-Fi | Igen |
| Szenzor | 384 × 288 px |
| Hőérzékenység | < 15 mK |
| Kijelző felbontása | 2560 × 2560 px |
| Lencse | 35 mm |
| Észlelés | 1800 m |
| Optikai nagyítás | 4,2x |
| Digitális zoom | 5,7x |
| Látómező | 7,5° × 5,7° |
| Dioptria korrekció | -5D ∼ +3D |
| Fotó készítési lehetőség | Igen |
| Videó készítési lehetőség | Igen |
| Hangfelvétel | Igen |
| Védettségi fokozat | IP67 |
| Memória | Beépített, 64 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -30°C-tól 55°C-ig |
| Akkumulátor | 2x beépített, 1x cserélhető 18650 |
| Akkumulátor üzemidő | 9 óra |
| Tömeg | 800 g |
| Méret | 410 × 85 × 69 mm |
A csomag tartalma:
HIKMICRO STELLAR SH35 3.0 hőkamera céltávcső 2x újratölthető 18650 akkumulátor 1x akkumulátortöltő 1x USB-C kábel Céltávcső tok Szállítótáska Tisztítókendő
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Stellar |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.