bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TE19CR 2.0 hőkamera előtét
HUF
355 000,00 Ft
- A készülék maximális felbontása 256×192 pixel
- Az észlelési távolság 1000m
- A kijelző 1024×768 OLED
- Nagy érzékenységű érzékelő lapkája van (NETD érték kisebb mint 20mk)
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Thunder 2.0 változatú hőkamera előtétekben a Hikvision saját fejlesztésű 12 micronos 256×192 pixel felbontású, nagy érzékenységű ( NETD érték kisebb mint 35mk) érzékelő lapkája biztosítja a tiszta és éles képet, még teljes sötétségben, és mostoha körülmények között is.
Az „R” tipusban bekapcsolható szálkereszt is van, ennek ellenére nem használható céltávcsőként, jelentősége csak a beállítás támogatása.A nagy méretű, 1024×768 képpont felbontású OLED kijelző kontrasztos és éles képet vetít, és akár mínusz harminc Celsius fokos hidegben is működőképes marad.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 256×192 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 19mm, F1.0 |
| Min. fókusztávolság | 0.5m |
| Látószög | 9.2° × 6.9°/16.2m × 12.1m |
| Nagyítás | 1x |
| Észlelési távolság | 1000m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 22mm |
| Szemtávolság | 10mm |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 499g elem nélkül |
| Méretek | 184.1 mm x 67.1 mm x 68.0 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (16 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥10.5óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-clip-on/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Thunder |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.