bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TE25 2.0 hőkamera céltávcső
Az eredeti ár: 582 000,00 Ft.424 000,00 FtA jelenlegi ár: 424 000,00 Ft.
- A készülék maximális felbontása 256×192 pixel
- Az eszköz észlelési távolsága akár 1200m
- Kijelzője 1024×768 felbontású, OLED
- Körülbelül 10 óra üzemidő
- Nagy érzékenységű (NETD < 35mk)
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro THUNDER TE25 2.0 hőkamera céltávcső
A Hikmicro Thunder TE25 2.0 verzió új 2.0 változat – az előző verzió továbbfejlesztett változata. Megújult háromszintű menü rendszer, és gyorsmenü, speciális nagy kapacitású akkupakk, amelyet a készülékben és az akkubölcsőben egyaránt tölthetünk. A megnövelt akku kapacitás kb. 10 óra üzemidőt tesz lehetővé.
A hőkamera céltávcsövekben a Hikmicro saját fejlesztésű 256×192 pixel felbontású, új nagy érzékenységű ( NETD < 35mk) érzékelő lapkája biztosítja a tiszta és éles képet, még teljes sötétségben, és mostoha körülmények között is. A nagy méretű, 1024×768 képpont felbontású OLED kijelző kontrasztos és éles képet vetít, és akár -30° hidegben is működőképes marad.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 256×192 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Objektív | 25mm, F1.0 |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Észlelési távolság | 1200m |
| Látószög | 7.0° ×5.3°/12.3m × 9.2m |
| Közelpont | 0,5m |
| Nagyítás | 3.3×-26x (8x) |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| Sztenderd szín üzemmódok | Fehér kiemelés, fekete kiemelés, piros kiemelés, fúziós |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 45mm |
| Dioptria állítás | -5D és 5D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 494g elem nélkül |
| Méretek | 218.7 mm × 67.1 mm × 68.0 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| PIP | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (16 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥10.5 óra folyamatosan (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, USB Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Thunder |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.