bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TQ50 2.0 hőkamera céltávcső és kereső
987 000,00 Ft
- A készülék maximális felbontása 640×512 pixel
- Nagyítása 2.6x-20.8x (8x), látószöge 8.8° × 7.0°
- Az észlelési távolság akár 2600m
- A kijelző 1024×768 OLED, dioptria állítási lehetőséggel -5D és 5D között
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Thunder 2.0 változatú hőkamera céltávcsövekben a Hikvision saját fejlesztésű 12 micronos 640×512 pixel felbontású, extra nagy érzékenységű ( NETD érték kisebb mint 20mk) érzékelő lapkája biztosítja a tiszta és éles képet, még teljes sötétségben, és mostoha körülmények között is.
A nagy méretű, 1024×768 képpont felbontású OLED kijelző kontrasztos és éles képet vetít, és akár mínusz harminc Celsius fokos hidegben is működőképes marad. Az új fókuszállító tárcsa a készülék felső részén került elhelyezésre a könnyebb kezelés érdekében. A tízféle szálkereszt, hétféle színben és az öt belövési profil további lehetőségeket kínálnak a használat személyre szabásához. A THUNDER 2.0 visszarúgás-aktivált video- és hangfelvétele jól jön a tökéletes lövés megörökítéséhez, az automatikus kalibrációs visszaszámlálás pedig időben felkészít a kalibrálás közben bekövetkező rövid kép kimerevedésre.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 640×512 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 50mm, F1.0 |
| Min. fókusztávolság | 10m |
| Látószög | 8.8° ×7.0°/15.4m × 12.3m |
| Nagyítás | 2.6×-20.8x (8x) |
| Észlelési távolság | 2600m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 45mm |
| Dioptria állítás | -5D és 5D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 530 g elem nélkül |
| Méretek | 230.7 mm x 73.4 mm x 68.5 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (16 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥8,5h (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Thunder |

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.