bestoptika.eu
Infiray HOLO HL25B hőkamera irányzék
786 000,00 Ft
A Holo sorozat megújult, kiforrott, nagyteljesítményű HL25B kifejezetten íjra fejlesztett szerelékével az InfiRay egy közvetlen betekintésű, multifunkcionális hőkamera reflex irányzék sorozatot kínál a felhasználók részére, melynek tagjai az InfiRay legújabb generációs szenzoraival felszerelve kiváló képi élményt nyújtva diktálják a tempót a digitális reflex irányzékok között.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
HL25B – 384 x 288 pixeles szenzorral, felhasználóbarát kezelőfelülettel
A nagy modell kisebb látószögével a középtávú megfigyelések bajnoka. 1299 méteres észlelési távolságával (1.7 x 1.2 m) a kiváló felbontású AMOLED kijelzőnek köszönhetően remek beazonosítást tesz lehetővé.A készülék összes funkcióját mindössze egy öt irányban mozgatható gomb vezérli, ezáltal a kezelhetőség könnyű és gyors.
A Holo szériát úgy tervezték, hogy a felhasználó a red-dot élmény minden előnyét kiaknázhassa. A gyorsan mozgó célpontok követése ezzel a hőkamera irányzékkal válik teljesen magától értetődővé. Miközben egyik szemünk a célon, a másikkal tökéletes a tájékozódás. Az AMOLED kijelző minősége és látószöge valóban nem hagy kívánni valót maga után. Az ésszerű elrendezés, a kompakt strukturális felépítés és a felhasználóbarát kezelőfelület az ergonomikus tervezéssel karöltve mind-mind a minél komfortosabb használat építőkövei a Holo széria esetében.
A készülék bekapcsolása mindössze 3 másodpercet vesz igénybe, ami rendkívül energia hatékonnyá teszi a munkaterületen, emellett pillanatok alatt újra aktívvá tehető a legfontosabb pillanatban. Az alacsony energia felhasználás miatt azonban biztosan nem kell aggódnia a felhasználónak, hogy a technika a legváratlanabb helyzetben hagyja cserben.
A kényelmes kezelhetőség miatt a Holo széria egy gyorsoldású szerelékkel van felszerelve, ami könnyen oldható, vagy újra rögzíthető Picatinny síneken. Mindemellett a készülék oldalán egy rövid Picatinny sín is található, mely további lehetőségeket rejt magában.
A HL25 már lézer pointerrel kerül forgalomba, beépített PIP funkciója segítségével a célpont felett látható annak 2-szeres nagyítású képe is a pontosabb célzáshoz. Távolságbecslő is rendelkezésre áll a felhasználó részére. A frontlencse manuális fókusszal rendelkezik, amely rendkívül precízen és finoman kezelhető. A 32 GB-os belső memóriának köszönhetően 768×576-os felbontású fényképeket és videókat rögzít, melyek minősége, remegésmentessége egészen új nívót képvisel. Az olyan extrák, mint mozgásérzékelő és iránytű már csak hab a tortán…
| Technikai paraméterek | Adatok |
| Hőszenzor | 384×288 12µm |
| Hőszenzor NETD | 40 mK |
| Kijelző | 800×600 AMOLED, 2.6” |
| Objektív | 25 mm |
| Használati útmutató | Kattints |
| Adattárolás | 32 GB beépített memória |
| Céltávcső nagyítás tartomány | 1x |
| Energiaellátás | 18500 3,7V |
| Észlelési távolság | 1.7 x 1.2 m: 1299 m |
| Fájl formátumok | .jpg 768×576, .mp4 768×576 |
| Gyártó | InfiRay |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év általános garancia a készülékre, 10 év a szenzorra, 2 év az akkumulátorra |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Látószög (°) | 10.5° × 7.9° |
| Méretek | 66 x 90 x 88 mm |
| Szenzor | 384×288 pixel, 12 µm pixelméret, 50 Hz NETD <= 40 mK |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | Holo HL25, 1x 18500 akkumulátor, 1 db külső töltő USB kábellel, USB-C kábel, tisztító kendő |
| Tömeg (g) | 500 |
| Üzemidő | akár 5 óra |
| Világítópont opciók | többféle alakú és színű szálkereszt |
| Vízállóság | IP67 |
A termék hivatalos márkaoldala: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-riflescope-holo-hl25.
| Márka | InfiRay |
|---|---|
| Modell | Holo |

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.