bestoptika.eu
Pard TA32 LRF 35 mm hőkamera távolságmérővel
Az eredeti ár: 755 000,00 Ft.450 000,00 FtA jelenlegi ár: 450 000,00 Ft.
A Pard TA32 egy zsebméretű, széles körben használható hőkamera monokulár, ideális éjszakai vagy gyenge fényviszonyok között való felfedezéshez.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A 384×288 12μm felbontású, <35mK NETD-vel !! (ami nagyon jó érték) rendelkező szenzor tökéletes részletfelismerést biztosít még akkor is, ha a környezet termikus kontrasztja alacsony. A legkisebb hőmérsékleti különbségek jól láthatóak lesznek esőben, ködben vagy akár hideg reggeleken, így az eszköz bármilyen időjárási körülmények között megállja a helyét. A 35 mK-es érzékenység ott jön igazán jól ki, hogy nagyobb távolságokon még ott is mutat hőkülönbségeket, ahol sok komolyabb kamera már homályosan összemossa a környezet képeit. Emellett fókusztávolsága alapból nagyobb távolságú megfigyelésekre optimalizált, ennek ellenére azonban közép- és rövid távon is megfelelő látószöggel rendelkezik.
Az újratölthető és cserélhető 18650 ipari lítium-ion akkumulátor akár 5 órán keresztül biztosítja az eszköz használatát, de power bankon keresztül is tölthető USB-C típusú kábelen keresztül.
A beépített Wi-Fi modul lehetővé teszi a TA32 hőkamera vezeték nélküli csatlakoztatását Android vagy iOS okostelefonokhoz vagy tabletekhez. Így a felhasználók könnyedén megoszthatnak felejthetetlen pillanatokat barátaikkal mobileszközeik segítségével.
Hat különböző színű paletta (vörös, fehér, fekete, fémes, kontúrozott és égkék kiemelt) közül választhatunk, hogy a megfigyelt objektum minden részletét a legkülönbözőbb körülmények között értelmezhessük és mindig a szituációnak megfelelően juthassunk a legrészletesebb információkhoz.
A TA32-vel a Pard kiváló esélyekkel vetheti meg a lábát a hőkamera kereső piacon.
| Technikai paraméterek | Értékek |
| Használati útmutató | Kattintson |
| Hőszenzor | 384×288 12µm |
| Hőszenzor NETD | 35 mK |
| Kijelző | 1024×768 AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 3,7 – 29,6 |
| Objektív |
35 mm-es gyújtótávolság, manuális fókusz
|
| Vízszintes látószög (°) | 7,5° x 5,7° |
| Adattárolás |
max. 128 GB-ig bővíthető micro SD (TF)
|
| Alap nagyítás (x) | 3.7 |
| Anyaghasználat | alumínium ötvözet |
| Betekintési távolság | 20 mm |
| Csatlakozók | USB-C, HDMI |
| Digitális zoom | 1-8x |
| Dioptria kompenzáció | – 5D-+5D |
| Egyéb tulajdonságok |
Wifi; kép a képben funkció; folyamatos felvétel; mikrofon
|
| Energiaellátás | 18650-es lítium-ion akku |
| Észlelési távolság |
1400 m
|
| Fájl formátumok | .JPG , .mp4 |
| Felbontás |
video : 1024768; kép: 25921944
|
| Gyártó | Pard |
| Gyártó által vállalt garancia | 2 év |
| Hőkamera felépítés | Egyszemes kereső |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok |
fekete kiemelt, fehér kiemelt, vörös kiemelt, vas, égszínkék, szegélyek
|
| Látószög (°) | 7,5° x 5,7° |
| Legkisebb fókusztávolság (m) | 1 |
| Méretek | 173 x 73 x 49 mm |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20℃-50℃ / – |
| Szenzor |
VOX hűtetlen detektor 384×288, 12µm pixel méret, NETD<= 35 mK
|
| Szín | fekete |
| Tartozékok |
hőkamera, 1 db cserélhető 18650 ipari akkumulátor lapos pozitív csúccsal (normál 18650 nem fér bele), hordszíj tenyérhez
|
| Üzemidő | akár 5 óra |
| Vízállóság | IP67 |
A termék márkaoldalán lévő hivatalos leírás megtalálható itt: https://pard.com/store/ta32-ta62-thermal-monocular/
| Márka | Pard |
|---|---|
| Modell | TA |





















Értékelések
Még nincsenek értékelések.