bestoptika.eu
Pard TS62 hőkamera céltávcső
Az eredeti ár: 880 000,00 Ft.822 900,00 FtA jelenlegi ár: 822 900,00 Ft.
A Pard gyártó egy újdonságot mutat be, amely már ismerős lehet az éjjellátó iparágban, mint a DS35 puskairányzék. A Pard TS62 kényelmes, kerek kijelzővel és könnyített dural testtel rendelkezik. Elegáns készülék egyszerű kezeléssel, az Ön igényei szerint.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
- Kerek kijelző
- Ultrakönnyű dural test
- 640 × 480 px érzékelő
- 25 mK hőérzékenység
- Akár 1800 méteres észlelés
A Pard TS62-45 hőkamera puskairányzék 640 × 480 px érzékelővel rendelkezik, amely a NETD ≤ 25 mK hőérzékenységgel együtt hihetetlenül tiszta, apró részletekig kidolgozott képet kínál.
A 45 mm fókusztávolságú lencse akár 1800 méteres észlelési távolságot biztosít.
A kivételes képet az 800 × 800 px felbontású kerek IPS LCD kijelző nyújtja, amely a hagyományos puskairányzékhoz hasonló élményt és maximális látómezőt garantál. Ez a kijelző tiszta, kontrasztos képet ad, és extra széles látómezőt biztosít a jobb áttekintés érdekében. A gyors válaszidőnek köszönhetően a megfigyelés még természetesebb, mintha hagyományos nappali optikán keresztül nézne.
A megfigyelést 7 megjelenítési mód (White Hot, Black Hot, Red Hot, Fusion 1, Fusion 2, Iron Red 1, Iron Red 2) és három megfigyelési jelenet (City, Rain, Forest) teszi még kellemesebbé.
A maximum 128 GB kapacitású microSD kártya (nem tartozék) behelyezése után fényképeket és videókat készíthet. A puskairányzék nagyon hasznos funkciója az automatikus felvétel készítése a lövés után, valamint a rögzített felvételek azonnali megtekintése vagy törlése. Az USB-C kimeneten keresztül csatlakoztathatja az eszközt a számítógéphez.
A puskairányzék IP67 védettségi fokozattal rendelkezik (védett vízbe merítés ellen, 30 percig 1 méter mélységig). A tápellátást egy újratölthető 18650 akkumulátor biztosítja, amely 6 órás üzemidőt nyújt. Az energiatakarékos alvó üzemmódnak köszönhetően az akkumulátor tovább bírja, és lehetőség van powerbank csatlakoztatására is.
Az eszközre 3 év garanciát és szükség esetén cserekészülék biztosítását kínáljuk a szervizelés idejére.
| Technikai paraméterek | Értékek |
| Szenzor | 640 × 480 px |
| Hőérzékenység | ≦ 25 mK |
| Kijelző felbontása | 800 × 800 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Objektív | 45 mm |
| Észlelési távolság | 1800 m |
| Optikai nagyítás | 2,4x |
| Látószög | 7,3° × 7,3° |
| Digitális zoom | 8x |
| Dioptria korrekció | -3D~+5D |
| Fotó készítés lehetőség | Igen |
| Videó készítés lehetőség | Igen |
| Védettségi szint | IP67 |
| Memória | microSD, 128 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -20°C – 50°C |
| Akkumulátor | 1x újratölthető 18650 |
| Akkumulátor üzemidő | 6 óra |
| Tömeg | 680 g |
| Méretek | 350 × 88 × 95 mm |
A termék márkaoldalán lévő hivatalos leírás megtalálható itt: https://pard.com/global/store/ts31-62-lrf-thermal-imaging-scope/
| Márka | Pard |
|---|---|
| Modell | TS |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.