bestoptika.eu
Pulsar KRYPTON 2 XG50 hőkamera előtét
1 035 000,00 Ft
- Megújult magnéziumötvözet váz
- XG széria= 3x monokulárt tartalmazza az ár!
- Szenzor: 640×480pix. @ 12 µm (NETD <40 mK)
- Új algoritmus
- IPS7 akkumulátor
- Lynred szenzor
- Ajánlott nagyítás: 2-8x
- Kijelző: AMOLED (1920×1080)
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Krypton 2 használata egyszerű és kényelmes. Rövid hosszának, könnyű kialakításának és egyenletes súlyelosztásának köszönhetően az előtét minimális hatással van a fegyver+optika súlyára, mindeközben a készülék gombjai könnyen elérhetőek maradnak.
A masszív, könnyű magnéziumötvözet ház nagyon strapabíró, védi a Krypton 2-t az ütésektől és a vibrációs terhelésektől, ellenáll a külső mechanikai, hőmérsékleti és éghajlati hatásoknak. A magnéziumötvözet ház hatékonyan távolítja el és vezeti el a hőt a hőkamera elektronikus alkatrészeiből, növelve a készülék működési stabilitását.
Technikai paraméterek:
| Nagyítás: | előtét 1x, monokulárral 3x |
| Kompatibilis nagyítás távcsőhöz: | 2x – 6x |
| Mikrobolométer: | 640×480 px |
| NETD: | < 40mK |
| Pixelköz: | 12 µm |
| Kijelző felbontás: | 1920×1080 px |
| Képkocka gyakoriság: | 50 Hz |
| Kijelző típusa: | AMOLED HD |
| Észlelési távolság: | 2300m |
| Fókusztávolság: | 50 mm |
| Objektív paraméterei: | F50/1.0 |
| Látószög: | 8.8×6.6° |
| Látómező 100m-nél: | 15.4×11.5 m |
| Tápellátás: | 3.0 – 4.2V, (Li-ion akkumulátor IPS7, 6400mAh) V |
| Külső tápellátás: | 5V, 9V (USB-C) |
| Videorögzítő: | Igen |
| Memória mérete: | 16 Gb |
| Videó/Fotó formátum: | .mp4 /.jpg |
| Videó/Fotó felbontás: | 1024×768 |
| Visszalökésállóság: | 6000 J |
| Anyag: | Magnézium ötvözet |
| Vízállóság: | IPX7 |
| Üzemi hőmérséklet: | -25 … +50 °C |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5 GHz |
| USB típus: | USB-C |
| Távirányító: | Bluetooth (BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4GHz) |
| Üzemidő (22°C-on): | 11 óra |
| Méretek: | 217x78x84 (monokulárral Pulsar 3x20B)mm |
| Súly: | 0,45 kg (akkumulátor nélkül) / 0,58 kg (akkumulátorral) |
További részletekért látogasson el a gyártó honlapjára:
https://www.pulsar-nv.com/glo/products/33/thermal-imaging-monoculars/krypton2-thermal-monocular/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Krypton |






Értékelések
Még nincsenek értékelések.