bestoptika.eu
Pulsar MERGER DUO NXP50 multispektriális keresőtávcső
Az eredeti ár: 1 750 000,00 Ft.1 580 000,00 FtA jelenlegi ár: 1 580 000,00 Ft.
- Érzékelő: Termikus: 640×480 pixel @ 17 µm. Digitális: Full-HD CMOS 1920×1200 pixel.
- Objektív Lencse: Termikus: F50/1,0. Digitális: F50/1,4.
- Nagyítás: Termikus: 3 – 24x. Digitális: 1,5 – 12x.
- Látómező: Termikus: 12,4×9,3 fok / 21,8×16,4 m@100m (minimális nagyításon).
Digitális: 21,1×16,3 fok / 16,4×12,3 m@100m (minimális nagyításon). - IR-megvilágító Hullámhossza: 940 nm (láthatatlan).
- IR Optikai Teljesítmény: 500 mW.
- Érzékelési Tartomány: 1800 m (hőérzékelés).
- Pixelosztás: Termikus: 17 µm.
- NETD: <25 mK (termikus).
- Kijelző: Típus: AMOLED HD.
- Felbontás: 1280×960 pixel.
- Infravörös Megvilágító: IR hullámhossz: 940 nm.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Merger Duo NXP50 innovatív multispektrális keresőtávcső, amely hő- és digitális éjjellátó képalkotást kombinálnak egyetlen készülékben, és fokozott észlelési, felismerési és azonosítási képességeket kínálnak. A Merger Duo NXP50 minőségi képeket készít különböző spektrumokban, így valóban sokoldalú eszköz a nap bármely szakában, minden időjárási körülmény között. Mindkét technológia előnyeit kihasználva a Merger Duo egyszerűvé teszi az objektum megtalálását hőképalkotással, a terep digitális éjjellátással történő kiértékelését, valamint az objektum legkisebb jellemzőinek és részleteinek világos azonosítását kombinált nézési módokkal.
Technikai információk:
| IR lámpa típusa: | LED |
| IR forrás teljesítménye: | 500 mW |
| IR hullámhossz: | 940 nm |
| Nagyítás: | 3-24 (termo), 2-16 (digitál)x |
| Digitális nagyítás: | 8x |
| Mikrobolométer: | 640×480 px |
| NETD: | < 25mK |
| Pixelköz: | 17 µm |
| Szenzor: | 1920×1200 px (digitál) |
| Típus: | CMOS |
| Kijelző felbontás: | 1280×960 px |
| Képkocka gyakoriság: | 50 Hz |
| Kijelző típusa: | AMOLED HD |
| Észlelési távolság: | 1800 (termo)m |
| Fókusztávolság: | 50 mm |
| Objektív paraméterei: | F50/1.0 (termo), F50/1.4 (digitál) |
| Látószög: | 12.4 (termo), 17.5°(digitál) |
| Látómező 100m-nél: | 21.8 (termo), 30.7 (digitál) m |
| Szemtávolság: | 12 mm |
| Két szem közötti távolság: | 62 – 74 mm |
| Tápellátás: | 3.7V, belső 4Ah, külső 3.2Ah (Li-ion akkumulátorok) V |
| Külső tápellátás: | 5V, 9V (USB-C) |
| Videorögzítő: | Igen |
| Memória mérete: | 64 Gb |
| Videó/Fotó formátum: | .mp4 /.jpg |
| Videó/Fotó felbontás: | 1280×960 |
| Anyag: | Magnézium ötvözet |
| Vízállóság: | IPX7 |
| Menet: | igen, 1/4″” |
| Üzemi hőmérséklet: | -25 … +50 °C |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5 GHz |
| USB típus: | USB-C |
| Üzemidő (22°C-on): | 7.5 óra |
| Méretek: | 207x140x73mm |
| Súly: | 1,2 kg (akkumulátorokkal) |
További részletekért látogasson el a gyártó honlapjára:
https://www.pulsar-nv.com/glo/products/33/multispectral-devices/merger-nxp50/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Merger |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.