bestoptika.eu
Pulsar PROTON FXQ30 hőkamera előtét
738 000,00 Ft
A kompakt Proton FXQ30 előtét mindössze 370 grammot nyom, így szinte semmilyen hatással nincs a fegyver egyensúlyára.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Pulsar PROTON FXQ30 hőkamera előtét
Nagyon érzékeny mikrobolométer
A NETD <40 mK értékű mikrobolométer tökéletes részletgazdagságot biztosít még alacsony kontrasztú, nehéz időjárási körülmények között is.
A legkisebb hőmérsékleti különbségek is jól láthatók lesznek esőben, ködben, hűvös reggeleken és egyéb nehéz körülmények között.
Masszív, megbízható, teljesen fémből készült
A Proton FXQ30 előtétek strapabíró, mégis könnyű, magnéziumötvözetből készült fémházzal rendelkeznek.
Az alkatrészek precíziós megmunkálással készültek, ami hosszú távú, hibamentes működést garantál különböző éghajlati viszonyok és nehéz terepi használat mellett is.
Gyorskioldó adapter
A PSP adapter használata nélkülözhetetlen a előtét megfelelő vadászathoz való használatához. Az egyik oldalon az adapter egy menettel az első részhez, a másik oldalon a távcsőhöz van rögzítve. A manipuláció nagyon gyors és hatékony. Bármikor fel és leveheted. A pozicionáló mechanizmus pontossága a látómezőben található összes képbeállítás tökéletességén alapul. Egy másik fontos tény, hogy az adapter akkor is rögzítve marad, ha a végsapkát csak megfigyelőeszközként használja a Pulsar 5x30B monokulárral.
A belövés pontosságának megőrzése
A precíz optika, az eredeti rögzítési rendszer és a szoftver biztosítja, hogy a Proton előtét használatakor nem változik a belövés pontja a nappali céltávcsőben. A vadász nem szükséges semmilyen irányzékkorrekciót végezzen az előtét felszerelése után.
Nagy kaliberekhez is biztonságosan
Az előtét mechanikai ellenállása 6 000 joule visszarúgási energiáig biztosított, így megbízhatóan működik nagy kaliberű fegyvereken is, például .375 H&H, 12-es kaliber vagy 9.3×64 esetén.
„Image Boost” funkció
Az „IMAGE BOOST” a Pulsar hőkamerákhoz kifejlesztett exkluzív képfeldolgozó technológia, amely jelentősen növeli a hőforrások körvonalainak élességét, és páratlan képminőséget biztosít a Pulsar hőképalkotó eszközök számára.
Fotó- és videófelvevő
A beépített videórögzítő lehetővé teszi különleges pillanatok megörökítését és megőrzését. Egyetlen REC gombnyomással elindítható a felvétel, amelyet megoszthat barátaival. A beépített 16 GB memória számos óra videó vagy több ezer fénykép tárolására alkalmas. A videók hanggal együtt rögzülnek, így akár saját kommentárt is hozzáadhat.
Teljes színes HD AMOLED kijelző
A teljes színes AMOLED kijelző magas kontrasztot biztosít a fekete és fehér között, valamint élénk, élethű színeket jelenít meg. Az AMOLED technológia előnyei közé tartozik a folyamatos, akadásmentes megjelenítés még alacsony hőmérsékleten is, valamint energiatakarékos működés.
Stream Vision alkalmazás
A Wi-Fi kapcsolat segítségével a Proton FXQ összekapcsolható okostelefonnal vagy táblagéppel, és a Stream Vision mobilalkalmazásban megtekinthető a valós idejű kép, letölthetők a rögzített videók és fényképek, távolról vezérelhető az előtét, frissíthető a szoftver, valamint számos további hasznos funkció használható.
8 színpaletta
A különböző megfigyelési körülményekhez eltérő színpaletták használata ajánlott. A Proton FXQ30 hőkamera-előtét 8 különböző színmódot kínál. A klasszikus „White Hot” üzemmód rendkívül sokoldalú, míg a „Hot Black” módot gyakran előnyben részesítik éjszakai vadmegfigyeléshez. A vörös monokróm mód csökkenti a szem fáradását és az éjszakai vakítást. A szépia színárnyalat javítja a távoli megfigyelést, míg a „Red Hot”, „Rainbow” és „Ultramarine” módok jobban kiemelik a hőmérsékleti különbségeket az egyes objektumok között. A lila szín pedig gyorsabb objektumazonosítást tesz lehetővé.
| Nagyítás |
1× (5× monokulárral: 5×)
|
| Kompatibilis céltávcső nagyítás | 1,5–4× |
| A készülék hőérzékenysége | < 20 mK |
| Érzékelő felbontása | 384×288 px |
| Érzékelő hőérzékenysége | < 40 mK |
| Pixelméret | 17 μm |
| Kijelző felbontása | 1024×768 px |
| Képkockasebesség | 50 Hz |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Észlelési távolság | 900 m |
| Objektív paraméterei | F30 / 1.2 |
| Látószög | 12,4° |
| Látómező 100 m-en | 21,8 × 16,3 m |
| Akkumulátor kapacitása | 4900 mAh |
| Külső tápellátás | 5 V USB Type-C |
| Videórögzítő | Igen |
| Belső memória mérete | 16 GB |
| Videó / fotó formátum | .mp4 / .jpg |
| Videó / fotó felbontás | 864×648 px |
| Vízállóság | IPX7 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány | –25 … +50 °C |
| Mobilalkalmazás | Stream Vision 2 |
| Wi-Fi | Igen |
| USB csatlakozó típusa | Micro-USB |
| Távirányítás | Igen |
| Méretek |
119 × 58 × 75 mm
|
| Súly | 0,3 kg |
A márka hivatalos oldala: https://pulsarvision.com/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Proton |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.