bestoptika.eu
Pulsar TELOS LRF XL50 hőkamera keresőtávcső
HUF
1 559 000,00 Ft
- Szenzor: 1024x768pix. @ 12 µm (NETD <40 mK)
- Új algoritmus
- LPS-7i akkumulátor
- Nagyítás: 2,5 – 20 (x8 zoom)
- Kijelző: AMOLED HD (1024×768)
- Méret: 243x72x90mm
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Technikai paraméterek:
| Nagyítás: | 2.5 – 20x |
| Digitális nagyítás: | 4 |
| Mikrobolométer: | 1024×768 px |
| NETD: | < 40mK |
| Pixelköz: | 12 µm |
| Mérési távolság: | 1000 m |
| Távolságmérő: | Igen, lézeres 905nm |
| Mérési pontosság: | 1 m |
| Kijelző felbontás: | 1024×768 px |
| Képkocka gyakoriság: | 50 Hz |
| Kijelző típusa: | AMOLED HD |
| Észlelési távolság: | 2300m |
| Fókusztávolság: | 50 mm |
| Objektív paraméterei: | F50/1.0 |
| Látószög: | 14×10.5° |
| Látómező 100m-nél: | 24.6х18.5 m |
| Szemkímélés: | 14mm |
| Tápellátás: | 3.0 – 4.2 V, Li-ion akkumulátor LPS 7i 6.4Ah V |
| Külső tápellátás: | 5V, 9V (USB-C) |
| Videorögzítő: | Igen |
| Memória mérete: | 64 Gb |
| Videó/Fotó formátum: | .mp4 /.jpg |
| Videó/Fotó felbontás: | 1024×768 |
| Vízállóság: | IPX7 |
| Üzemi hőmérséklet: | -25 … +50 °C |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5 GHz |
| USB típus: | USB-C |
| Üzemidő (22°C-on): | 7 óra |
| Méretek: | 243x72x90mm |
| Súly: | 0,73 kg (akkumulátorral együtt) |
További részletekért látogasson el a gyártó honlapjára:
https://www.pulsar-nv.com/glo/products/33/thermal-imaging-monoculars/telos-xp/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Telos |















Értékelések
Még nincsenek értékelések.