bestoptika.eu
Pulsar TELOS XP50 hőkamera keresőtávcső
Az eredeti ár: 1 250 000,00 Ft.1 030 000,00 FtA jelenlegi ár: 1 030 000,00 Ft.
A Telos az első olyan hőkamerás készülékcsalád a piacon, amely az ügyfél kérésére technikai frissítésre is lehetőséget biztosít.
- Szenzor: 640×480pix. @ 17 µm (NETD <18 mK)
- Új algoritmus
- LPS-7i akkumulátor
- Nagyítás: 2,5 – 10 (x4 zoom)
- Kijelző: AMOLED HD (1024×768)
- Méret: 238x72x90mm
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A csúcstechnológiai iparágak alkatrészei és szoftvermegoldásai évről évre fejlődnek. Ez alól a hőképalkotás sem kivétel. Idővel a felhasználók igényei és preferenciái változnak. Emellett a felhasználók a tapasztalatok birtokában kialakították a készülék képességeivel és működésével szemben támasztott saját követelményeiket. A Telos hőkamera monokulárok a legújabb technológia és a felhasználói igények figyelembevételével készültek. A Telos az első olyan hőkamerás készülékcsalád a piacon, amely az ügyfél kérésére technikai frissítésre is lehetőséget biztosít. Szerelje fel nagy teljesítményű optikával, nagyobb felbontású érzékelővel és kijelzővel, hatékonyabb és funkcionálisabb elektronikával, vagy szerelje fel a készüléket lézeres távolságmérővel, hogy mindig a legmodernebb készülékkel rendelkezzen, mindezt egy egyszerű szoftverfrissítés következtében.
Technikai paraméterek:
| Nagyítás | 2.5-10x |
| Digitális nagyítás | 4 |
| Mikrobolométer | 640×480 px |
| NETD | < 18mK |
| Pixelméret | 17 µm |
| Kijelző felbontás | 1024×768 px |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Kijelző típusa | AMOLED HD |
| Észlelési távolság | 1800m |
| Fókusztávolság | 50 mm |
| Objektív paraméterei | F50/1.0 |
| Látószög | 21.8×16.3° |
| Látómező 100m-en | 12.4×9.3 m |
| Szemlencse távolság | 14mm |
| Tápegység | 3.0 – 4.2 V, Li-ion akkumulátor LPS 7i 6.4Ah V |
| Külső tápegység | 5V, 9V (USB-C) |
| Videófelvevő | Igen |
| Memóriakapacitás | 64 Gb |
| Video/Fotó formátum | .mp4 /.jpg |
| Video/Fotó felbontás | 1024×768 |
| Vízállóság | IPX7 |
| Menet | 1/4″ |
| Működési hőmérséklet | -25 … +50 °C |
| Wi-Fi | 2.4 / 5 GHz |
| USB, típus | USB-C |
| Üzemidő (22°C-on) | 8,5 óra |
| Méretek | 238x72x90mm |
| Tömeg | 0,58 (elemek nélkül), 0,72 (elemekkel)kg |
További részletekért látogasson el a gyártó honlapjára:
https://www.pulsar-nv.com/glo/products/33/thermal-imaging-monoculars/telos-xp/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Telos |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.