bestoptika.eu
Pulsar THERMION 2 XG60 LRF hőkamera céltávcső
1 755 000,00 Ft
A sorozat legnagyobb alapnagyításával – 4x – a Pulsar Thermion 2 LRF XG60 páratlan választás kis célpontok nagy távolságból történő vadászatához.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Pulsar THERMION 2 XG60 LRF hőkamera céltávcső
Páratlan pontosság
Bemutatjuk a Thermion 2 LRF 60 sorozatot: prémium kategóriás hőképalkotó céltávcsövek 60 mm-es optikával, nagy távolságú lövésekhez.
A sorozat élén a zászlóshajó Pulsar Thermion 2 LRF XL60 áll, amely nagy teljesítményű objektívet kombinál HD-felbontású érzékelővel a páratlan pontosság érdekében.
Az újonnan tervezett Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozat továbbfejlesztett okulároptikával is rendelkezik, 65 mm-es szemtávolsággal, amely új szabványt állít fel a kategóriájában, és egyben növeli a biztonságot.
A széles látószögű okulár, amelyet nagy felbontású mikrokijelzőkhöz optimalizáltak, jelentősen javítja a megfigyelési kényelmet.
E fejlett funkciók révén a Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozat a piac legerősebb hőképalkotó céltávcsövei közé tartozik, és kibővíti a teljes Pulsar Thermion 2 LRF sorozatot, hogy minden vadász igényeinek megfeleljen.
Csúcskategóriás HD optika
A Pulsar Thermion 2 LRF sorozat optikája a maximális kép részletességére lett tervezve.
A 60 mm-es objektívek a legkisebb hőjeleket is érzékelik, míg a Thermion 2 LRF 60 modell 60 mm-es optikája kifejezetten nagy távolságú használatra szolgál.
Nagy felbontású hőszenzor
Az éles és kontrasztos hőképek lehetővé teszik az állatok, végtagjaik, valamint a legapróbb részletek – például ágak, levelek, fű és tereptárgyak – jobb azonosítását.
Rendkívül részletes kép nagy nagyításnál
A változtatható nagyítás javítja a fókuszt és a tárgyak felismerését nagy távolságon.
A HD-felbontású modellek (Thermion 2 LRF XL50 és Thermion 2 LRF XL60) a teljes nagyítási tartományban megőrzik a legmagasabb képminőséget.
A nagyítás beállítható 2× lépésekben vagy fokozatmentesen, hogy minden esetben optimális látómező/nagyítás arányt biztosítson.
Precíz lézeres távolságmérés
A cél távolságának ismerete kulcsfontosságú a megfelelő döntéshozatalhoz.
A kompakt, akár 800 méteres hatótávval rendelkező lézeres távolságmérő karcsú céltávcsőházba van beépítve.
A távolságmérő adója és vevője egyetlen optikai csatornát alkot.
Beépített ballisztikai kalkulátor hosszútávú lövésekhez
A Thermion 2 LRF pontos lövést biztosít bármilyen távolságban.
A beépített lézeres távolságmérő pontos adatokat ad a cél távolságáról, miközben a fejlett belső ballisztikai algoritmus kiszámítja az ajánlott POA-pontot a precíz hosszútávú lövéshez.
Egyszerűen hozzon létre ballisztikai profilt a fegyveréhez, töltse fel a Thermion memóriájába a Stream Vision Ballistics App segítségével, és alakítsa Thermion 2 LRF céltávcsövét nagy pontosságú, hatékony hosszútávú lövészeti eszközzé.
Széles látómező az áttekintő megfigyeléshez
A Thermion 2 LRF sorozatban mindenki megtalálhatja az igényeinek legmegfelelőbb látómezőt.
A látószög 7,3° (Thermion 2 LRF XG60 modell) és 14° (XL50 modellek) között változik – mindig optimális FOV/nagyítás arányt kínálva.
Fényes, széles látószögű okulár
A Pulsar Thermion 2 LRF 60 modell továbbfejlesztett, széles látószögű okulárral érkezik.
Az új optika kifejezetten nagy felbontású mikrokijelzőkhöz lett optimalizálva, így világosabb képet és kényelmesebb megfigyelést biztosít 8 mm-es kilépő pupillával.
Biztonságos 65 mm-es szemtávolság
A kategória legnagyobb szemtávolsága: 65 mm.
A Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozatot nagy teljesítményű lőszert használó fegyverekhez tervezték.
A 65 mm-es szemtávolság nagyobb biztonságot és tökéletes képmegjelenítést garantál.
Nagy pontosságú, kétoldali objektívfókusz
A belső fókuszmechanizmusú objektív precíz élességet nyújt bármilyen távolságon.
Az ergonomikus fókuszgyűrűk a jobb és bal oldalon is megtalálhatók, így a fókuszálás mindkét kézzel kényelmesen végezhető.
Vezeték nélküli távirányító a csomagban
A Pulsar BT Bluetooth vezeték nélküli távirányító teljes mértékben tükrözi a céltávcső kezelőgombjait.
Kiváló ergonómiával rendelkezik: a forgó- és nyomógombbal a leggyakrabban használt funkciók érhetők el, lehetővé téve a pontos beállításokat és a menüben való navigálást.
A kialakítás, a gombok mérete és elhelyezése kesztyűben is kényelmes használatot biztosít.
A vadásznak minimális mozgásra van szüksége a céltávcső kezeléséhez, így maximálisan a vadászat folyamatára összpontosíthat, miközben a távirányító bármely kényelmes pozícióban rögzíthető a fegyver előagyán vagy tusáján.
| Nagyítás | 4 – 32x |
| Digitális nagyítás | 4x |
| Készülék hőérzékenysége | < 20 mK |
| Érzékelő felbontása | 640 × 480 px |
| Érzékelő hőérzékenysége | < 40 mK |
| Pixelméret | 12 µm |
| Mérési távolság | 800 m |
| Távolságmérő | lézeres, 905 nm |
| Mérési pontosság | ± 1 m |
| Kijelző felbontása | 2560 × 2560 px |
| Képkocka-sebesség | 50 Hz |
| Kijelző típusa | Micro-OLED |
| Észlelési távolság | 2800 m |
| Objektív paraméterei | F60 / 1.1 |
| Látómező 100 m-nél | 7,3 / 12,8 m |
| Szemtávolság (Eye relief) | 65 mm |
| Kilépő pupilla átmérője | 8 mm |
| Tápellátás |
3,0 – 4,2 V, belső 4,9 Ah, külső 2 Ah (Li-ion akkumulátorok)
|
| Külső tápellátás |
5 V, 9 V (USB-C)
|
| Videórögzítő | Igen |
| Memóriakapacitás | 64 GB |
| Videó / Fotó formátum | .mp4 / .jpg |
| Videó / Fotó felbontás | 1280 × 960 px |
| Tubus átmérő | 30 mm |
| Korrektúra léptéke (rektifikáció) |
10 – 4x, 5 – 8x, 2,5 – 16x, 1,25 – 32x mm/100 m
|
| Vízszintes korrekció tartománya | 2000 mm/100 m |
| Függőleges korrekció tartománya | 2000 mm/100 m |
| Szálkereszt típusa | 10 féle |
| Visszarúgás-állóság | 6000 J |
| Anyag |
Alumínium ötvözet
|
| Vízállóság | IPX7 |
| Üzemi hőmérséklet | -25 … +50 °C |
| Mobilalkalmazás |
Stream Vision 2, Stream Vision Ballistics
|
| Wi-Fi |
2.4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
|
| USB típusa | USB-C |
| Távirányítás |
Igen, Bluetooth, BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4 GHz
|
| Méretek |
442 × 78 × 98 mm
|
| Súly | 1,2 kg |
A márka hivatalos oldala: https://pulsarvision.com/products/thermal-imaging-riflescopes/thermion-2-lrf/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Thermion |

























Értékelések
Még nincsenek értékelések.