bestoptika.eu
Pulsar THERMION 2 XL60 LRF hőkamera céltávcső
Az eredeti ár: 2 385 000,00 Ft.2 165 000,00 FtA jelenlegi ár: 2 165 000,00 Ft.
A XL60 jelzésű hőkamera céltávcső HD felbontású hőérzékelővel és 60 mm-es optikával rendelkezik. A Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozat a piac egyik legerősebb hőkamera céltávcsője.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Pulsar THERMION 2 XL60 LRF hőkamera céltávcső
Páratlan pontosság
Bemutatjuk a Thermion 2 LRF 60 sorozatot: egy prémium kategóriás hőkamera céltávcső-szériát, 60 mm-es optikával a nagy távolságú lövésekhez. A sorozat élén a zászlóshajó modell, a Pulsar Thermion 2 LRF XL60 áll, amely a nagy teljesítményű objektívet HD felbontású érzékelővel ötvözi a páratlan pontosság érdekében.
Az újonnan tervezett Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozat továbbfejlesztett okulároptikával is rendelkezik, 65 mm-es szemlencse-távolsággal, ami új szabványt állít fel a kategóriájában, és növeli a biztonságot. A széles látószögű okulár, amelyet a nagy felbontású mikrokijelzőkhöz optimalizáltak, jelentősen fokozza a megfigyelési kényelmet.
Csúcskategóriás HD optika
A Pulsar Thermion 2 LRF sorozat csúcskategóriás optikája a kép maximális részletességére lett tervezve. A 60 mm-es átmérőjű objektívek a legapróbb hőjeleket is érzékelik, míg a Thermion 2 LRF 60 modellek 60 mm-es optikája a nagy távolságú használatra készült.
Nagy felbontású hőérzékelő
Az éles és kontrasztos hőképek segítik az állatok, a végtagjaik, valamint a legapróbb részletek – például ágak, levelek, fűszálak és a terep – pontos azonosítását.
Rendkívül részletes kép nagy nagyítás mellett
A változtatható nagyítás javítja az élességet és az objektumok felismerését nagy távolságból is. A HD felbontású modellek, mint a Thermion 2 LRF XL50 és XL60, a teljes nagyítási tartományban megőrzik a legmagasabb részletességet. A nagyítás fokozatosan, 2×-es lépésekben, vagy folyamatosan változtatható, így minden helyzetben optimalizálható a látómező és a nagyítás aránya.
Precíz lézeres távolságmérés
A célpont távolságának ismerete alapvető a helyes döntéshozatalhoz. A kompakt lézeres távolságmérő, amely akár 800 méteres hatótávolságra is képes, karcsú kialakítású céltávcsőbe van integrálva. A távolságmérő adója és vevője egyetlen optikai csatornát alkot.
Beépített ballisztikai kalkulátor a nagy távolságú lövésekhez
A Thermion 2 LRF pontos lövést biztosít bármilyen távolságra. A beépített lézeres távolságmérő pontos adatot szolgáltat a célpont távolságáról, míg a fejlett belső ballisztikai algoritmus kiszámítja az ajánlott POA (Point of Aim) pontot a pontos nagy távolságú lövéshez. Egyszerűen hozd létre fegyvered ballisztikai profilját, töltsd fel a Stream Vision Ballistics alkalmazás segítségével a Thermion memóriájába, és alakítsd Thermion 2 LRF készülékedet egy rendkívül pontos, nagy hatótávolságú lövésekre alkalmas eszközzé.
Széles látómező az áttekinthető követéshez
A Thermion 2 LRF sorozat lehetővé teszi, hogy az igényeidhez legjobban illeszkedő látómezővel rendelkező modellt válaszd. A látószög 7,3°-tól (Thermion 2 LRF XG60 modell) egészen 14°-ig (XL50 modellek) terjed, így biztosítva az optimális FOV és nagyítás arányt.
Biztonságos, 65 mm-es szemlencse-távolság
A kategóriában a legnagyobb: 65 mm.
A Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozatot úgy tervezték, hogy biztonságosan használható legyen nagy teljesítményű fegyverekkel is. A 65 mm-es szemlencse-távolság a legnagyobb a kategóriájában, ami nagyobb biztonságot és hibátlan képet biztosít.
Kiváló pontosságú, kétoldali objektív-fókuszálás
A belső fókuszmechanizmussal ellátott objektív pontos élességállítást tesz lehetővé bármilyen távolságra. Az ergonomikus fókuszgyűrűk a bal és a jobb oldalon is megtalálhatók, így a fókuszálás kényelmes mind bal-, mind jobbkezes felhasználók számára.
Vezeték nélküli távvezérlő a csomagban
A Pulsar BT Bluetooth távvezérlő teljes mértékben másolja a céltávcső gombjainak funkcióit. A távirányító kiváló ergonómiával rendelkezik – a gombok a leggyakrabban használt funkciókat aktiválják, az enkóder elforgatásával vagy megnyomásával precíz beállítás és menünavigáció lehetséges. A gombok és az enkóder kialakítása, mérete és elhelyezése kesztyűben is kényelmes használatot biztosít. A vadásznak minimális mozgásra van szüksége a céltávcső kezeléséhez, így maximálisan a vadászatra koncentrálhat, miközben a távirányító bárhol elhelyezhető az előágyon vagy a tusa közelében.
| Nagyítás | 2,5 – 20x |
| Digitális nagyítás | 4 |
| Készülék hőérzékenysége | < 20 mK |
| Érzékelő felbontása | 1024 × 768 px |
| Érzékelő hőérzékenysége | < 35 mK |
| Pixelméret | 12 µm |
| Mérési távolság | 800 m |
| Távolságmérő | lézeres, 905 nm |
| Mérési pontosság | ± 1 m |
| Kijelző felbontása | 2560 × 2560 px |
| Képkocka-sebesség | 50 Hz |
| Kijelző típusa | Micro-OLED |
| Észlelési távolság | 2800 m |
| Objektív paraméterei | F60/1.1 |
| Látószög | 11,7° |
| Látómező 100 m-en | 20,5 m |
| Szemlencse távolság (eye relief) | 65 mm |
| Kilépő pupilla átmérője | 8 mm |
| Tápellátás |
3,0–4,2 V, belső: 4,9 Ah, külső: 2 Ah (Li-ion akkuk)
|
| Külső tápellátás | 5V, 9V (USB-C) |
| Videórögzítő | Igen |
| Memóriakapacitás | 64 GB |
| Video/Fotó formátum | .mp4 / .jpg |
| Video/Fotó felbontás | 1280 × 960 px |
| Tubus átmérője | 30 mm |
| Rektifikáció lépésközei |
16 – 2,5х; 8 – 5х; 4 – 10х; 2 – 20х mm/100 m
|
| Vízszintes rektifikáció tartomány | 3200 mm/100 m |
| Függőleges rektifikáció tartomány | 3200 mm/100 m |
| Szálkereszt típusa | 10 féle |
| Visszarúgás-állóság | 6000 J |
| Anyag |
Alumínium ötvözet
|
| Vízállóság | IPX7 |
| Üzemi hőmérséklet | -25 … +50 °C |
| Wi-Fi |
2,4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
|
| USB típus | USB-C |
| Távirányítás |
Igen, Bluetooth, BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2,4 GHz
|
| Méretek |
442 × 78 × 98 mm
|
| Súly | 1,2 kg |
A márka hivatalos oldala: https://pulsarvision.com/products/thermal-imaging-riflescopes/thermion-2-lrf/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Thermion |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.