bestoptika.eu
Pulsar THERMION 2 XP60 LRF hőkamera céltávcső
1 810 000,00 Ft
A legmagasabb hőérzékenységnek köszönhetően a Pulsar Thermion 2 LRF XP60 a leghatékonyabb céltávcső nedves körülmények között.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Pulsar THERMION 2 XP60 LRF hőkamera céltávcső
Páratlan pontosság
Bemutatjuk a Thermion 2 LRF 60 sorozatot: prémium kategóriás hőképalkotó céltávcsövek 60 mm-es optikával, nagy távolságú lövésekhez.
A sorozat élén a zászlóshajó Pulsar Thermion 2 LRF XL60 áll, amely a nagy teljesítményű objektívet HD-felbontású érzékelővel kombinálja a páratlan pontosság érdekében.
Az újonnan tervezett Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozat továbbá továbbfejlesztett okulároptikával rendelkezik 65 mm-es szemtávolsággal, ami új mércét állít a kategóriájában, és egyben növeli a biztonságot is.
A nagy látószögű okulár, amelyet kifejezetten nagy felbontású mikrokijelzőkhöz optimalizáltak, jelentősen javítja a megfigyelés kényelmét.
E fejlett funkciók révén a Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozat a piac legerősebb hőképalkotó céltávcsövei közé tartozik, és kiterjeszti a teljes Pulsar Thermion 2 LRF sorozatot, hogy minden vadász igényeinek megfeleljen.
Csúcsminőségű HD optika
A Pulsar Thermion 2 LRF sorozat optikáját a maximális kép részletességére tervezték.
A 60 mm átmérőjű objektívek a legkisebb hőjeleket is érzékelik, miközben a 60 mm-es optika a Thermion 2 LRF 60 modellben kifejezetten nagy távolságú használatra készült.
Nagy felbontású hőszenzor
Az éles és kontrasztos hőképek elősegítik az állatok, végtagjaik, valamint a legapróbb részletek – például ágak, levelek, fű és tereptárgyak – jobb azonosítását.
Rendkívül részletes kép nagy nagyítás mellett
A változtatható nagyítás javítja a fókuszt és az objektumok felismerését nagy távolságok esetén.
A HD-felbontású modellek (Thermion 2 LRF XL50 és Thermion 2 LRF XL60) a teljes nagyítási tartományban megőrzik a legmagasabb képminőséget.
A nagyítás 2× lépésekben vagy fokozatmentesen állítható a látómező/nagyítás arány optimalizálásához minden helyzetben.
Precíz lézeres távolságmérés
A cél távolságának ismerete kulcsfontosságú a megfelelő döntésekhez.
A kompakt lézeres távolságmérő, amely akár 800 méteres hatótávval rendelkezik, karcsú céltávcsőházba van integrálva. A távolságmérő adója és vevője egyetlen optikai csatornát alkot.
Integrált ballisztikai kalkulátor nagy távolságú lövésekhez
A Thermion 2 LRF pontos lövést biztosít bármilyen távolságon.
A beépített lézeres távolságmérő pontos adatokat szolgáltat a cél távolságáról, miközben a kifinomult belső ballisztikai algoritmus kiszámítja az ajánlott POA-pontot a pontos hosszútávú lövéshez.
Egyszerűen készítsen ballisztikai profilt a fegyveréhez, töltse fel a Thermion memóriájába a Stream Vision Ballistics App segítségével, és alakítsa át Thermion 2 LRF céltávcsövét nagy pontosságú, hatékony hosszútávú lövészeti eszközzé.
Széles látómező az áttekintő megfigyeléshez
A Thermion 2 LRF sorozat lehetővé teszi, hogy az Ön igényeinek megfelelő látómezővel rendelkező készüléket válasszon.
A látószög 7,3° (Thermion 2 LRF XG60 modell) és 14° (XL50 modellek) között mozog – mindig optimális FOV/nagyítás arányt kínálva.
Fényes, széles látószögű okulár
A Pulsar Thermion 2 LRF 60 fejlett széles látószögű okulárral érkezik.
Az új optika kifejezetten a nagy felbontású mikrokijelzőkhöz lett optimalizálva, így világosabb képet és kényelmesebb megfigyelést nyújt 8 mm-es kilépő pupillával.
Biztonságos 65 mm-es szemtávolság
A legnagyobb szemtávolság a kategóriájában: 65 mm.
A Pulsar Thermion 2 LRF 60 sorozat biztonságos használatra lett tervezve nagy teljesítményű lőszert használó fegyvereken.
A 65 mm-es szemtávolság magasabb biztonságot és hibátlan képernyőmegjelenítést biztosít.
Nagy pontosságú, kétoldali objektívfókusz
A belső fókuszmechanizmussal rendelkező objektív pontos élességet nyújt bármilyen távolságban.
Az ergonomikus fókuszgyűrűk a jobb és bal oldalon is megtalálhatók, így a fókuszálás mind bal-, mind jobbkezeseknek kényelmes.
Vezeték nélküli távirányító a csomagban
A Pulsar BT Bluetooth vezeték nélküli távirányító teljes mértékben tükrözi a céltávcső gombjait.
Kiváló ergonómiával rendelkezik: a forgó- és nyomógombbal a leggyakrabban használt funkciók aktiválhatók, a finombeállítások és menünavigációk vezérelhetők.
A kialakítás, a gombok mérete és elhelyezése kesztyűben is kényelmes használatot biztosít.
A vadásznak minimális mozgásra van szüksége a céltávcső kezeléséhez, így maximálisan a vadászat menetére koncentrálhat.
| Nagyítás | 3 – 24x |
| Digitális nagyítás | 4x |
| Készülék hőérzékenysége | < 18 mK |
| Érzékelő felbontása | 640 × 480 px |
| Érzékelő hőérzékenysége | < 25 mK |
| Pixelméret | 17 µm |
| Mérési távolság | 800 m |
| Távolságmérő | lézeres, 905 nm |
| Mérési pontosság | ± 1 m |
| Kijelző felbontása | 2560 × 2560 px |
| Képkocka-sebesség | 50 Hz |
| Kijelző típusa | Micro-OLED |
| Észlelési távolság | 2000 m |
| Objektív paraméterei | F60 / 1.1 |
| Látószög | 10,4° |
| Látómező 100 m-nél | 18,1 m |
| Szemtávolság (Eye relief) | 65 mm |
| Kilépő pupilla átmérője | 8 mm |
| Tápellátás |
3,0 – 4,2 V, belső 4,9 Ah, külső 2 Ah (Li-ion akkumulátorok)
|
| Külső tápellátás |
5 V, 9 V (USB-C)
|
| Videórögzítő | Igen |
| Memóriakapacitás | 64 GB |
| Videó / Fotó formátum | .mp4 / .jpg |
| Videó / Fotó felbontás | 1280 × 960 px |
| Tubus átmérő | 30 mm |
| Korrektúra léptéke (rektifikáció) |
14 – 3x, 7 – 6x, 3,5 – 12x, 1,75 – 24x mm/100 m
|
| Vízszintes korrekció tartománya | 2840 mm/100 m |
| Függőleges korrekció tartománya | 2840 mm/100 m |
| Szálkereszt típusa | 10 féle |
| Visszarúgás-állóság | 6000 J |
| Anyag |
Alumínium ötvözet
|
| Vízállóság | IPX7 |
| Üzemi hőmérséklet | -25 … +50 °C |
| Mobilalkalmazás |
Stream Vision 2, Stream Vision Ballistics
|
| Wi-Fi |
2.4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
|
| USB típusa | USB-C |
| Távirányítás |
Igen, Bluetooth, BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4 GHz
|
| Méretek |
442 × 78 × 98 mm
|
| Súly | 1,2 kg |
A márka hivatalos oldala: https://pulsarvision.com/products/thermal-imaging-riflescopes/thermion-2-lrf/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Thermion |





























Értékelések
Még nincsenek értékelések.