bestoptika.eu
TenoSight infravető L-DUAL 940 + 850 nm Laser
Az eredeti ár: 71 900,00 Ft.69 900,00 FtA jelenlegi ár: 69 900,00 Ft.
Lézeres fényvető.
- Hullámhossz: 940 / 850 nm.
- Fej átmérője: 38 mm.
- Egyszerű kezelhetőség.
- Tápellátás: 1 db 18650 Li-ion akkumulátor (nem tartozék).
- Akkumulátor üzemidő: 2,5 óra.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
TenoSight infravető L-DUAL 940 + 850 nm Laser
Két hullámhossz egyetlen infravetőben – ez a TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm lézer, amelyet pontosan az Ön igényei szerint terveztek.
-
Állítható hullámhossz: 940 / 850 nm
-
Üzemidő: akár 2,5 óra
-
Strapabíró ház
A vezérlés rendkívül egyszerű a fő- és a forgatható gombnak köszönhetően. A fő gombbal kapcsolhatja be és ki a készüléket, forgatásával pedig beállíthatja az infravető intenzitását. A forgatókerék szolgál a 940 vagy 850 nm-es hullámhossz kiválasztására, amely akár 220 méteres hatótávolságot biztosít. A sugár szélessége szintén állítható a forgatható fejnek köszönhetően. A ház ellenálló anyagból készült, és vízállósággal is rendelkezik.
Az infravető tápellátását egy darab 18650 Li-ion akkumulátor biztosítja (nem tartozék), amely akár 2,5 órás üzemidőt nyújt.
| Hullámhossz | 940 / 850 nm |
| Maximális teljesítmény | 980 mW |
| Lencse átmérő | 36 mm |
| Hatótávolság | 220 m |
| Anyag |
T6061 repülőgépipari alumínium kemény eloxált felülettel (védő oxidréteg)
|
| Védettségi szint | IPX6 |
| Akkumulátor | 1× 18650 Li-ion |
| Akkumulátor üzemidő | 2,5 óra |
| Súly | 163 g |
| Méretek |
38 × 25,4 × 175 mm (fej átmérő × tubus átmérő × teljes hossz)
|
| Márka | Tenosight |
|---|











Értékelések
Még nincsenek értékelések.