bestoptika.eu
ThermTec ARES 650 LRF 2.0 hőkamera céltávcső
1 310 000,00 Ft
- Az Ares650L 2.0 erőteljes képességeit egy integrált 1000 méteres lézeres távolságmérővel és ballisztikai kalkulátorral ötvözi, jelentősen növelve a hosszú távú lövések pontosságát.
- A 640×512 felbontású és ≤18mK NETD érzékenységű érzékelője kivételes képélességet és részletességet nyújt.
- Az 50 mm-es lencséje akár 2600 méteres távolságig is képes érzékelni a célpontokat, így ideális választás nyílt területeken való használatra.
- Az eszköz AI alapú kalibrációval, 16 órás akkumulátor-üzemidővel és gyors, mindössze 3 másodperces bekapcsolási idővel van felszerelve, így kiváló választás olyan vadászok számára, akik részletes megfigyelést és nagy távolságú teljesítményt igényelnek.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec ARES 650 LRF 2.0 hőkamera céltávcső
Lézeres távolságmérő modul
Az Ares 650 LRF 2.0 modellje 1000 méteres hatótávolságú, 100 méteren ±1 méteres pontosságú LRF modullal lett felszerelve. A modul mérete a korábbiakhoz képest jóval kisebb lett, így gond nélkül, alig észrevehetően illeszkedik a vázhoz.
Kimagasló képminőség
Az Ares 650 LRF 2.0 50 mm-es lencséje, kiemelkedően jó 640×512-es felbontású és 18mK-es termikus érzékenységű hőszenzora tökéletes tisztasággal ragadja meg a részleteket. Az akár 2600 m-es észlelési távolsága alkalmassá teszi a nyílt terepen történő vadászatra.
A továbbfejlesztett mesterséges intelligencia és a készülék öntanuló képessége révén az Ares stabil képminőséget biztosít függetlenül a környezeti változásoktól. A készülék minden használat során „tanul”, azaz egyre több információt gyűjt be és raktároz el a környezetről, így képes egyre pontosabb, zajmentesebb képet alkotni.
A felhasználói élmény további támogatói
Az Ares sorozat egyik legfontosabb termékelőnye, hogy az akkumulátorok -beépített és cserélhető- kombinálásával akár 18 óra folyamatos üzemidő biztosítható. Az akkumulátor élettartamával úgy is gazdálkodhatunk, hogy tetszőlegesen beállítjuk az automatikus kikapcsolási időt, így nem érhet váratlan meglepetés a bekapcsolva hagyott készülék miatt.
Az Ares hőkamerák rendkívül gyorsan, 3 másodperc alatt készen állnak a használatra, így szinte lehetetlen lemaradni a fontos pillanatokról.
Karcsú, tubusszerű kialakítása révén nemcsak elegáns és ergonomikus, de jóval könnyebb is a készülék tömege.
Az objektív fedél kialakításának sok figyelmet szentelt a gyártó. Állítható pozíciójú, csendesen mozgatható, a készülékházhoz tökéletesen illeszkedő kialakítása biztosítja, hogy használat közben sose legyen útban.
A ThermTec Outdoor applikáció segítségével maximalizálható a pontosság. A beépített ballisztika célpontra vonatkozó ajánlásai hozzásegítenek a lehető legjobb vadászati döntések meghozatalához.
| Wi-Fi | Igen |
| Érzékelő (szenzor) | 640 × 512 px |
| Hőérzékenység | ≤ 18 mK |
| Kijelző felbontás | 1024 × 768 px |
| Lencse | 50 mm |
| Észlelési távolság | 2600 m |
| Optikai nagyítás | 2,8x |
| Látómező | 8,8° × 7,0° |
| Digitális zoom | 1-4x |
| Dioptria korrekció | ±5D |
| Lézeres távolságmérő |
Igen, hatótáv: 1000 m
|
| Ballisztikai kalkulátor | Igen |
| Fényképezési lehetőség | Igen |
| Videófelvétel lehetőség | Igen |
| Hangfelvétel lehetőség | Igen |
| Védettség | IP67 |
| Tárhely |
Beépített, 64 GB
|
| Üzemi hőmérséklet |
-20°C és 55°C között
|
| Akkumulátor |
1x beépített, 1x cserélhető 18650/18500
|
| Akkumulátor üzemidő | 16 óra |
| Súly | 918 g |
| Méretek | 405×92×85 mm |
A csomag tartalma:
- ThermTec Ares 650L 2.0 hőkamerás céltávcső
- 1x akkumulátortöltő
- 2x 18650 akkumulátor
- 1x 18650 akkumulátor fedél
- 1x 18500 akkumulátor fedél
- 1x USB adatkábel
- 1x mágneses szemkagyló
- Optikatisztító kendő
- Használati útmutató cseh és szlovák nyelven
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/ares-2-0-series/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | Ares |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.