bestoptika.eu
ThermTec CYCLONE 315 hőkamera
340 000,00 Ft
- Szenzor: 384 × 288 px, 12μm.
- Lencse: 15 mm.
- A hőkamera szenzor érzékenysége: ≤ 20 mK.
- Észlelési távolság: 750 m.
- AI arányszám-alapú távolságmérő.
- Optikai nagyítás: 1,4x.
- Lépésenkénti digitális zoom: akár 4x.
- Kijelző: OLED 1024 × 768 px.
- Tápellátás: 1 db újratölthető Li-ion akkumulátor.
- Akkumulátor üzemideje: 10 óra.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec CYCLONE 315 hőkamera
- Hőérzékenység: 20 mK
- Szenzor felbontása: 384 × 288 px
- Észlelési távolság: akár 750 méter
- Kompakt méret és alacsony súly
- Cserélhető akkumulátor, akár 10 óra üzemidővel
A Cyclone 315 hőkamera monokulár 384 × 288 px felbontású szenzorral és ≤ 20 mK hőérzékenységgel van felszerelve. A minőségi képalkotást az OLED kijelző is segíti, 1024 × 768 px felbontással, amely ráadásul kíméli a szemet.
A monokulárt 15 mm fókusztávolságú lencsével szerelték fel, fix 1,4x optikai nagyítással és akár 4x digitális zoommal, amely lehetővé teszi objektumok észlelését akár 750 méteres távolságból. A távolság mérését mesterséges intelligenciával működő arányszám-alapú távolságmérő végzi, amely intelligens algoritmusok segítségével becsüli meg a célpont távolságát.
Az ergonomikus kialakítás és a kompakt méret kényelmes kezelést biztosít, míg a cserélhető lítium akkumulátor akár 10 órányi folyamatos működést tesz lehetővé. A 32 GB beépített memória elegendő helyet biztosít fotók és videók tárolásához, amelyeket könnyedén kezelhet maga a készülék, illetve a ThermTec Outdoor alkalmazás segítségével.
Ellenálló a zord körülményekkel szemben is. Ezen felül a Cyclone rendkívül alacsony, mindössze 255 grammos súlyával lenyűgöző.
| Wi-Fi | Igen |
| Szenzor | 384 × 288 px |
| Hőérzékenység | ≤ 20 mK |
| Kijelző felbontása | 1024 × 768 px |
| Lencse | 15 mm |
| Észlelési távolság | 750 m |
| Optikai nagyítás | 1,4x |
| Látómező | 17,5° × 13,1° |
| Digitális zoom | 1-4x |
| Dioptria korrekció | ±5D |
| Fotó készítési lehetőség | Igen |
| Videó készítési lehetőség | Igen |
| Védettségi besorolás | IP67 |
| Memória |
Beépített, 32 GB
|
| Üzemi hőmérséklet | -20°C – 50°C |
| Akkumulátor |
1× cserélhető 18650
|
| Akkumulátor üzemidő | 10 óra |
| Súly | 255 g |
| Méretek |
139 × 76 × 54 mm
|
A csomag tartalma:
-
ThermTec Cyclone 315 hőkamera
-
1× akkumulátortöltő
-
2× 18650-es akkumulátor
-
1× USB kábel
-
Optikai tisztítókendő
-
Használati útmutató cseh és szlovák nyelven
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/cyclone-series/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | Cyclone |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.