bestoptika.eu
ThermTec CYCLOPS 640D hőkamera
HUF
Az eredeti ár: 934 000,00 Ft.725 000,00 FtA jelenlegi ár: 725 000,00 Ft.
- Érzékelő (szenzor): 640 × 512 px, 12 µm
- Lencse: 40 mm
- Hőkamera érzékenysége: ≤ 25 mK
- AI arányos távolságmérő
- Észlelési távolság: 2000 m
- Kijelző: OLED, 1024 × 768 px
- Energiatakarékos mód (alvó üzemmód)
- Beépített akkumulátor üzemideje: 12 óra
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec CYCLOPS CP640D hőkamera
A ThermTec Cyclops sorozatának tagjai kétféle szenzor felbontás – 384×288 és 640×512 – és négyféle fókusztávolság alapján különülnek el.
A ThermTec Cyclops szériájával a vadászok lehető legszélesebb köréhez kíván eljutni. Az egykezes, ráadásul igen kompakt méretekkel rendelkező monokulárok optikai tulajdonságaiktól függően a rövid szórón történő vadászattól kezdve az egészen nagy távolságokon történő vadászatig célozzák meg a felhasználókat.
A szenzor által alkotott kép egy kiválónak mondható 1024×768-as felbontású OLED kijelzőn jelenik meg.
| Érzékelő (szenzor) | 640 × 512 px |
| Hőérzékenység | ≤ 25 mK |
| Kijelző felbontása | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Lencse | 40 mm |
| Észlelési távolság | 2000 m |
| Optikai nagyítás | 1,1x / 2,2x |
| Optikai zoom | 2x |
| Látómező |
21,7° × 17,5° / 11,0° × 8,8°
|
| Digitális zoom | 6x |
| Dioptria korrekció | ±5 |
| Fényképkészítési lehetőség | Igen |
| Videókészítési lehetőség | Igen |
| Védettség | IP67 |
| Tárhely | 32 GB |
| Üzemi hőmérséklet |
−20 °C és 50 °C között
|
| Akkumulátor | Beépített |
| Akkumulátor üzemidő | 12 óra |
| Súly | 550 g |
| Méretek |
200 × 66 × 62 mm
|
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | cyclops |





















Értékelések
Még nincsenek értékelések.