bestoptika.eu
ThermTec CYCLOPS 670D hőkamera
HUF
1 424 000,00 Ft
- A ThermTec jelen modellje, a Cyclops 670D a sorozat csúcsgyártmánya.
- 640×512 pixel felbontású és 12 µm pixelméretű, NETD <=25 mK termikus érzékenységű szenzorral rendelkezik, melyhez egy – szűkebb állásban – 70 mm-es fókusztávolságú optika párosul.
- Ezek a paraméterek garantálják az elképesztő részletgazdagságot, és az akár 3500 m-es észlelési távolságot.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec CYCLOPS CP670D hőkamera
A ThermTec Cyclops sorozatának tagjai kétféle szenzor felbontás – 384×288 és 640×512 – és négyféle fókusztávolság alapján különülnek el.
A ThermTec Cyclops szériájával a vadászok lehető legszélesebb köréhez kíván eljutni. Az egykezes, ráadásul igen kompakt méretekkel rendelkező monokulárok optikai tulajdonságaiktól függően a rövid szórón történő vadászattól kezdve az egészen nagy távolságokon történő vadászatig célozzák meg a felhasználókat.
A szenzor által alkotott kép egy kiválónak mondható 1024×768-as felbontású OLED kijelzőn jelenik meg.
| Szenzor | 640 × 512 px |
| Termovíziós szenzor érzékenysége | ≤ 25 mK |
| Képernyő felbontása | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Lencse | 70 mm |
| Detekciós távolság | 3500 m |
| Optikai nagyítás | 2x / 4x |
| Optikai zoom | 2x |
| Látómező |
12,5° × 10,0° / 6,3° × 5,0°
|
| Digitális zoom | 6x |
| Dioptriás korrekció | ±5 |
| Fényképkészítés lehetősége | Igen |
| Videókészítés lehetősége | Igen |
| Védelmi szint | IP67 |
| Memória | 32 GB |
| Működési hőmérséklet |
−20 °C és 50 °C között
|
| Akkumulátor | Beépített |
| Akkumulátor üzemideje | 12 óra |
| Súly | 780 g |
| Méretek |
228 × 83 × 83 mm
|
A csomag tartalma:
- 1× ThermTec Cyclops CP670D hőkamera
- 1× védő tok
- 1× csuklópánt
- 1× videó kábel
- 1× USB adatkábel
- Használati utasítás cseh és szlovák nyelven
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/cyclops-dseries/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | cyclops |





















Értékelések
Még nincsenek értékelések.