bestoptika.eu
ThermTec HUNT 650 hőkamera előtét
Az eredeti ár: 1 150 000,00 Ft.900 000,00 FtA jelenlegi ár: 900 000,00 Ft.
- Szenzor: 640 × 512 px
- Hőérzékenység: ≤ 20 mK
- Észlelési távolság: akár 2600 méter
- Vezeték nélküli távirányítás
- Könnyű és kompakt
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec HUNT 650 hőkamera előtét
Elképesztő képminőség
A rendkívül érzékeny, NETD≤20mK hőszenzor kivételes tisztaságot és képminőséget biztosít. Minden részletet életre kelt, lehetővé téve a hősugárzásbeli finom eltérések felismerését, és még a legsötétebb körülmények között is felfedve a rejtett vadat vagy egyéb hőforrásokat.
Könnyű és kompakt
Az előtét mindössze 400 gramm és rendkívül kompakt. Minimális hatással van a tömegközéppontra, bármilyen nappali optikára is szereljük. A masszív magnéziumötvözetből készült háznak köszönhetően, amely egyszerre könnyű és erős, a Hunt tökéletes társ bármilyen vadászaton vagy megfigyelésen.
Öntanuló képkorrekció
A Hunt sorozat AI technológiával (mesterséges intelligencia) ellátott, ami önképző és adaptáló képességekkel ruházza fel a készüléket. A különböző jelenetekben minden egyes képkorrekcióból való folyamatos tanulás optimalizálhatja a képkorrekciós algoritmust, meghosszabbíthatja a kép stabilitását változatos jelenetekben.
Ultra-hosszú képstabilizálás
Egyedi hőkép-feldolgozó algoritmusának van egy rendkívüli előnye: a Hunt megszabadítja a vadászt a gyakori képkorrekciótól a célzás során: a kép stabilitását minden egyes korrekció után legalább 1 órán át megszakítás nélkül megőrzi. Ez lehetővé teszi a vadász számára a nyugodtabb vadászat élményét.
Precíz fókuszálás
Az eszköz tetején található innovatív fókuszgomb kialakítás és a precíz fókuszálási mechanizmus elérhetővé teszi a tiszta és éles képet bármilyen távolságból. A felhasználónak minimális mozdulatokra van szüksége ahhoz, hogy a fókusz finom beállítását elvégezhesse, miközben maximálisan koncentrálhat a vadászkalandra.
Adaptálható felhasználói interfész
Az adaptálható (a kijelzőn mozgatható) felhasználói felület vadonatúj kialakítása lehetővé teszi az összes opció és paraméter szabad beállítását és működtetését mindig jól láthatóan. A felhasználói felület láthatóságát a Hunt telepítése és bármilyen típusú nappali optikába történő integrálása sem érinti, kompromisszumok nélkül a legjobb felhasználói élményt nyújtva.
Távirányító
Az ergonomikus kialakítású Smart Ring Bluetooth távirányító kényelmesebb és közvetlenebb hozzáférést biztosít az összes alapvető funkcióhoz. A műveletek teljes köre az ujjaid hegyén lesz, ami nyilvánvalóan lerövidíti a távolságot a Hunt és a felhasználó között.
A töltődobozzal párosítva a Smart Ringet egy rendkívül alacsony energiafogyasztású megoldás támogatja, amely akár 10 órás folyamatos használatot tesz lehetővé 1,5 órás egyszeri gyors töltéssel.
| Szenzor | 640 × 512 px |
| Hőérzékenység | ≤ 20 mK |
| Kijelző felbontása | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth |
Igen, távirányítós
|
| Lencse | 50 mm |
| Észlelési távolság | 2600 m |
| Optikai nagyítás | 1x |
| Látómező | 8,8° × 7,0° |
| Digitális zoom | Nem |
| Fotó készítés | Igen |
| Videó készítés | Igen |
| Védettségi szint | IP67 |
| Memória |
Beépített, 64 GB
|
| Működési hőmérséklet | -20°C – 50°C |
| Akkumulátor | Beépített |
| Akkumulátor üzemidő | 6 óra |
| Súly | 400 g |
| Méretek |
129 × 70 × 77 mm
|
A csomag tartalma:
- ThermTec Hunt 650 hőkamera előtét
- Távirányító
- 1× USB-kábel
- Optikához való tisztítókendő
- Használati útmutató cseh és szlovák nyelven
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/hunt-series/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | Hunt |

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.