bestoptika.eu
ThermTec VIDAR 660 LRF hőkamera céltávcső
Az eredeti ár: 1 410 000,00 Ft.1 110 000,00 FtA jelenlegi ár: 1 110 000,00 Ft.
- Szenzor: 640 × 512 px, 12 µm.
- Objektív: 60 mm.
- Hőszenzor: ≤ 25 mK
- Lézeres távolságmérő
- Észlelési távolság: 3 000 m
- Képernyő: OLED 1024 × 768 px
- Energiatakarékos mód (alvó üzemmód)
- Akkumulátor üzemidő: 10 óra
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec VIDAR 660 LRF hőkamera céltávcső
Kétféle látómező
A kompakt felépítésű eszköz forradalmi kettős optikával rendelkezik. Az alapállásban aktív, nagylátószögű, 20 mm-es fókusztávolság remekül használható detektáláshoz, a terület megfelelő átlátásához, míg a fókusztávolságot egyetlen mozdulattal a 60 mm-es állásba hajtva pedig fantasztikus részletek válnak láthatóvá az azonosításhoz.
Nagy érzékenységű hőszenzor
A NETD ≤25mK és 12µm-es érzékelő a legapróbb részleteket is rögzíti és megjeleníti, még akkor is, ha a célpont és a háttér hőmérséklete közel azonos. Ez a kimagasló részletesség érzetét kelti a felhasználóban.
Innovatív kalibrációs technológia
Az észrevehetetlen, háttérben történő kalibrálás azt jelenti, hogy a képernyő soha nem fog lefagyni, és nincs zajos zár, amely riasztaná a zsákmányt. Hőkamera céltávcső gyönyörű, nyugodt és megbízható képpel.
Lézeres távolságmérő ballisztikai kalkulátorral
A ballisztikai kalkulátorral ellátott lézeres távolságmérő lehetővé teszi a nagy távolságra lévő célpontok pontos bemérését és a célra tartást. Mindez a lehető legkompaktabb felépítéssel.
Automatikus nullázás
Az automatikus nullázási funkció egyszerűvé teszi a célkereszt beállítását és a lövést.
Lövésre aktiválódó videó (RAV)
A funkció segítségével a céltávcső a videókat a lövés előtt, közben és után is készíti és megörökíti a vadászat pillanatainak legizgalmasabb felvételeit.
Nagy észlelési távolság
A kiemelkedő méretű 60 mm-es objektív és a fejlett kép algoritmus együttese kivételes, akár 3000 méteres érzékelési távolsággal ruházza fel a készüléket még teljes sötétségben is, így a felhasználó valóban mindent az ellenőrzése alatt tarthat.
| Hőszenzor NETD | 25 mK |
| Kijelző |
1024 x 768 pixel, 0.39 inch AMOLED
|
| Nagyítás tartomány (x) | 1,1 – 5,5 |
| Objektív | 20/60 mm, F1.0 |
| Vízszintes látószög (°) | 21.7° |
| Adattárolás |
64 GB belső memória
|
| Alap nagyítás (x) | 1.1x |
| Betekintési távolság | 45 mm |
| Csatlakozók | USB-C |
| Digitális zoom |
1x – 5x fokozatmentesen állítható
|
| Dioptria kompenzáció | -5 – +5 |
| Energiaellátás |
2 db 16850 cserélhető akku
|
| Észlelési távolság | Akár 3000 m |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | 6 féle |
| Kilépő pupilla | 6 mm |
| Látószög (°) | 21.7° x 17.4° |
| Lövésállóság | 6000J |
| Méretek | 220 x 100 x 87 |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20°- +50°C / – |
| Spektrális méréstartomány | 8 – 14 µm |
| Szálkereszt | 7 féle |
| Szenzor |
640 x 512 pixel 12 µm pixel méret NETD ≤25mk
|
| Szín | Fekete |
| Távolságmérési opciók | Akár 1200 m |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Súly | 880 |
| Üzemidő | Akár 14 óra |
A csomag tartalma:
- ThermTec Vidar 660 LRF
- 1× szemlencse
- 4× 18650 akkumulátor
- 1× mágneses töltőkábel
- 1× Picatinny sín
- Használati útmutató
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/vidarseries/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | Vidar |



























Értékelések
Még nincsenek értékelések.