bestoptika.eu
Hikmicro HEIMDAL H4D Digitálne nočné videnie
HUF
175 000,00 Ft
- 2560 x 1440 rozlíšenie pixelov snímača
- Podporuje denný/nočný režim, ako aj hlasové nahrávanie
- Podporuje nahrávanie videa a snímanie, zabudovaná pamäť EMMC (32 GB)
- 454 × 454 uznesenie AMOLED zobrazenie
- Detekčná vzdialenosť 200 m
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Vysoké rozlíšenie 2560 × 1440 zaručuje mimoriadne jasný obraz a vďaka elektrickej stabilizácii obrazu (EIS) zostáva zväčšený obraz jasný a stabilný. Zabudovaný infračervený osvetľovač s vlnovou dĺžkou 850 nm umožňuje jasné zobrazenie až do vzdialenosti 200 metrov za šera a v úplnej tme. Vďaka ľahkému telu a kompaktnému dizajnu sa pohodlne zmestí do dlane.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 2560*1440 |
| Aktualizácia obrázkov | 25 snímok za sekundu |
| Šošovka | 31 mm, F1,2 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 3m |
| Zorný uhol | 7,7° × 5,8°/13,5 m x 10,1 m @100 m |
| Zväčšiť | 3,5×-14× (4x) |
| Detekčná vzdialenosť | 200 m (zapnutý IR odpaľovač) |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1,39 palca, AMOLED, 454 × 454 |
| Obrázky | Deň, noc |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 375 g |
| Rozmery | 153 mm × 50 mm × 80 mm |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (32 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | >4 hodiny |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/heimdal-digital-night-vision-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Heimdal |



















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.