bestoptika.eu
Hikmicro PANTHER PH50L 2.0 termovízny puškohľad s laserovým diaľkomerom
HUF
Pôvodná cena bola: 915 000,00 Ft.900 000,00 FtAktuálna cena je: 900 000,00 Ft.
- Kamera má 12 mikrónový vysokocitlivý snímací prvok NETD<20mK s 50mm optikou
- Detekčná vzdialenosť je približne 2600 metrov
- Uhol záberu 5,3 stupňa
- Od spoločnosti HIKVISION, najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Vysoko presné rozpoznávanie cieľov aj v úplnej tme. Výsledkom 50 Hz obnovovania obrazu je nepretržitý a plynulý obraz. Termokamera je veľká a má najvyššiu kvalitu, 0,4 palca, 1024×768 uznesenie OLED má displej. Nehybný obrázok a video možno použiť aj na nahrávanie a WIFI obsahuje aj funkciu hotspotu.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 50 mm |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 5 m, F1,0 |
| Zorný uhol | 5,3° x 4,0°/9,3 m x 7,0 m |
| Zväčšiť | 4.3× - 34.4× (8×) |
| Detekčná vzdialenosť | 2600m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D do 3D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 585 g bez batérie |
| Rozmery | 226,8 mm x 73,3 mm x 87,1 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| PIP | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥6h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 600 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Meranie min. vzdialenosti | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/panther2-0-thermal-lrf-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Panter |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.