bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER Zoom TQ60Z 2.0 termovízny puškohľad
Pôvodná cena bola: 1 450 000,00 Ft.1 199 000,00 FtAktuálna cena je: 1 199 000,00 Ft.
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 640×512 pixel
- Detekčná vzdialenosť do 3000 m
- Má dvojitú optiku
- Displej je 1024 × 768 OLED s nastavením dioptrií od -5D do 5D
- Má mimoriadne vysoko citlivý snímací čip (hodnota NETD menej ako 20 mk)
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro THUNDER Zoom TQ60Z 2.0 termovízny puškohľad
A Hikmicro Thunder Verzia Zoom 2.0 termokamery s patentovaným 12 mikrónovým senzorom spoločnosti Hikvision 640×512 rozlíšenie pixelov, mimoriadne vysoká citlivosť ( NETD je nižšia ako 20mk) zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a v náročných podmienkach. Zariadenie, s prepínateľnou dvojitou optikou čo znamená, že bežne používaný 35 mmoptika -es 12,52°-môžete prepnúť z pohľadu Pre 60 mm optiku so zorným uhlom 7,32°. V súlade s tým sa detekčná vzdialenosť je . sa zvyšuje z 1800 metrov na 3000 metrov. Prepnutie je možné vykonať pomocou krúžku na posun objektívu vedľa krúžku na nastavenie zaostrenia. Veľká veľkosť, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý, kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do mínus tridsať stupňov Celzia. Používatelia môžu nová, špeciálna, výkonná batériavýkon, nový akumulátor HIKMICRO umožňuje 8,5 hodiny nepretržitého používania.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 640×512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 35 mm, F0,9 a 60 mm, F1,1 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 35 mm: 7 m / 60 mm: 9 m |
| Zorný uhol | 12,5° ×10,0°/21,9 m × 17,6 m;
7,3° × 5,9°/12,8 m × 10,2 m |
| Zväčšiť | 1,8×-14,6x / 3,1x-25,0x (8x) |
| Detekčná vzdialenosť | 1800m / 3000m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 843 g bez batérie |
| Rozmery | 254,4 mm x 68,5 mm x 80,6 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥8.5h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder-zoom-2-0-thermal-scope/
| Model | Thunder |
|---|---|
| Značka | Hikmicro |



















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.