bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TQ35CR 2.0 termovízna predsádka
HUF
Pôvodná cena bola: 785 000,00 Ft.625 000,00 FtAktuálna cena je: 625 000,00 Ft.
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 640×512 pixel
- Detekčná vzdialenosť je 1800 m
- Displej 1024 × 768 OLED
- Má mimoriadne vysoko citlivý snímací čip (hodnota NETD menej ako 20 mk)
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Hikmicro Thunder Verzia 2.0 predradníky termokamier s patentovaným 12 mikrónovým snímačom spoločnosti Hikvision 640×512 rozlíšenie pixelov, mimoriadne vysoká citlivosť ( NETD je nižšia ako 20mk) zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a v náročných podmienkach. "R" typ má tiež prepínateľný kríž, ale nemôže sa používať ako zameriavací ďalekohľad, má význam len pre podporu nastavenia, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý, kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do mínus tridsať stupňov Celzia.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 640×512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 35 mm, F1.0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 2m |
| Zorný uhol | 12,5° ×10,0°/21,9 m × 17,6 m |
| Zväčšiť | 1x |
| Detekčná vzdialenosť | 1800m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 22 mm |
| Eyelines | 10 mm |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 538 g bez batérie |
| Rozmery | 186,5 mm x 68,0 mm x 67,4 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥8,5 h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-clip-on/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.