bestoptika.eu
Pulsar KRYPTON 2 XG50 Termovízna predsádka
1 035 000,00 Ft
- Obnovený rám z horčíkovej zliatiny
- Séria XG = 3x monokulár obsahuje cena!
- Snímač: 640 × 480 pix. @ 12 µm (NETD <40 mK)
- Nový algoritmus
- Batéria IPS7
- Senzor Lynred
- Odporúčané zväčšenie: 2-8x
- Displej: AMOLED (1920 × 1080)
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Používanie aplikácie Krypton 2 je jednoduché a pohodlné. Vďaka krátkej dĺžke, ľahkej konštrukcii a rovnomernému rozloženiu hmotnosti má záťaž minimálny vplyv na hmotnosť zbrane+optiky, zatiaľ čo tlačidlá zariadenia zostávajú na dosah.
Robustný, ľahký kryt z horčíkovej zliatiny je veľmi odolný, chráni Krypton 2 pred nárazmi a vibráciami a odoláva vonkajšiemu mechanickému, tepelnému a klimatickému namáhaniu. Kryt zo zliatiny horčíka účinne odvádza a odvádza teplo od elektronických komponentov termokamery, čím zvyšuje prevádzkovú stabilitu zariadenia.
Technické parametre:
| Priblíženie: | predný 1x, monokulárny 3x |
| Kompatibilné zväčšenie pre ďalekohľad: | 2x - 6x |
| Mikrobolometer: | 640×480 px |
| NETD: | < 40mK |
| Pixelové médium: | 12 µm |
| Rozlíšenie displeja: | 1920×1080 px |
| Snímková frekvencia: | 50 Hz |
| Typ displeja: | AMOLED HD |
| Detekčná vzdialenosť: | 2300m |
| Ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Objektívne parametre: | F50/1.0 |
| Zorný uhol: | 8.8×6.6° |
| Zorné pole na 100 m: | 15.4×11.5 m |
| Zásobovanie potravinami: | 3,0 - 4,2 V, (Li-ion batéria IPS7, 6400 mAh) V |
| Externé napájanie: | 5 V, 9 V (USB-C) |
| Videorekordér: | Áno |
| Veľkosť pamäte: | 16 Gb |
| Formát videa/fotografií: | .mp4 / .jpg |
| Rozlíšenie videa/fotografií: | 1024×768 |
| Odolnosť voči odrazu: | 6000 J |
| Materiál: | Horčíková zliatina |
| Odolnosť voči vode: | IPX7 |
| Prevádzková teplota: | -25 ... +50 °C |
| Wi-Fi: | 2,4 / 5 GHz |
| Typ USB: | USB-C |
| Diaľkové ovládanie: | Bluetooth (BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2,4 GHz) |
| Prevádzkový čas (pri 22 °C): | 11 hodín |
| Rozmery: | 217x78x84 (s monokulárom Pulsar 3x20B)mm |
| Hmotnosť: | 0,45 kg (bez batérie) / 0,58 kg (s batériou) |
Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke výrobcu:
https://www.pulsar-nv.com/glo/products/33/thermal-imaging-monoculars/krypton2-thermal-monocular/
| Značka | Pulsar |
|---|---|
| Model | Krypton |





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.