bestoptika.eu
Infiray IRIS IL19 termovízny monokulár
HUF
395 000,00 Ft
Termokamera InfiRay Iris sa uvádza na trh s výnimočnou kvalitou obrazu a s rozmermi menšími ako mnohé mobilné telefóny. S hmotnosťou iba 330 g, ľahkou konštrukciou, odolnosťou voči vode podľa normy IP67 a vymeniteľnou batériou 18650 je jednou z najprenosnejších a najspoľahlivejších termokamier s dlhou životnosťou.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Kvalita obrazu je veľmi dôležitá. S tým sa musí používateľ zmieriť. Iris nesklame. Najnovšie algoritmy vylepšenia obrazu Reality+ využívajúce umelú inteligenciu zlepšujú kvalitu obrazu a odstraňujú obrazový šum v ohromujúcej miere - využívajú plný potenciál snímača.
| Technické parametre | Hodnota |
| Snímač tepla: | 384×288 12µm |
| Snímač tepla NETD: | 20 mK |
| Zobrazenie: | 1024×768 AMOLED |
| Rozsah zväčšenia (x): | 2 - 8 |
| Cieľ: | 19 mm F0,9 |
| Horizontálny uhol záberu (°): | 13.8 |
| Návod na použitie: | Kliknutím na tlačidlo skopírujete |
| Ukladanie údajov: | 32 GB |
| Základné zväčšenie (x): | 2 |
| Pozorovacia vzdialenosť: | 25 mm |
| Konektory: | - |
| Kompenzácia dioptrií: | -5 - +5 |
| Dodávka energie: | 18650, 3200 mAh |
| Detekčná vzdialenosť: | 980 m (ľudský tvar) |
| Výrobca: | InfiRay |
| Záruka výrobcu: | 3 roky všeobecnej záruky na zariadenie, 10 rokov na senzor, 2 roky na batériu |
| Konštrukcia termokamery: | Vyhľadávanie jedným okom |
| Aktualizácia obrázkov: | 50 Hz |
| Odchádzajúci žiak: | 10 mm |
| Uhol záberu (°): | 13.8×10.4° |
| Rozmery: | 143 × 47 × 74 mm |
| Mikrofón: | Majte |
| Prevádzková teplota / teplota skladovania: | -20 - +50 / - |
| Senzor: | 384×288, veľkosť pixelu 12 μm, NETD <= 20 mK |
Oficiálna stránka značky výrobku: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-monocular-iris-series-il35il19.
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Iris |























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.