bestoptika.eu
Infiray SAIM SCL25W termovízny puškohľad
HUF
594 000,00 Ft
Základný zameriavací systém termokamery 384x288px so 17μm snímačom, LCOS displejom s rozlíšením 1280x960px a 25mm objektívom. Medzi jej hlavné výhody patrí ľahká a kompaktná konštrukcia, pripojenie Wi-Fi, nahrávanie a výdrž batérie až 6 hodín (11 hodín pri použití väčších batérií). Je ideálnou voľbou na lov v lese, kde vás pri použití nočného videnia môže obmedzovať hustý porast a konáre.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
| Technické parametre | Údaje |
| Rozlíšenie snímača | 384x288px |
| Veľkosť pixelov | 12µm |
| NETD - Šum zodpovedajúci teplotnému rozdielu (mK) | <40mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu (Hz) | 50 Hz |
| Objektív (mm) | 25 mm |
| Zorné pole | 14,9° x 10,2° |
| Základné zväčšenie | 1,4x |
| Digitálny zoom | 1x-4x |
| Priemer objektívu | 40 mm |
| Dioptrická korekcia | 5D |
| Detekčná vzdialenosť | 1000m |
| Typ displeja | LCOS |
| Životnosť batérie | 6h + až 11h s predĺžením |
| Digitálny kompas | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Zvukový záznam | Nie |
| Aplikácia | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Ukladanie | 16 GB |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Hmotnosť | 410g |
| Rozmery | 193x60x60mm |
Oficiálna stránka značky výrobku: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-rifle-scope-saim-series.
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Saim |






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.