bestoptika.eu
Infiray SAIM SCL35W termovízny puškohľad
772 000,00 Ft
Rad zameriavačov Saim je navrhnutý pre funkčnosť, presnosť a jednoduché, intuitívne ovládanie, ktoré zvládne každý. V priebehu rokov overená spoľahlivosť zameriavačov Saim viedla k vývoju mnohých modelov.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Model SCL35W s priemerom objektívu 35 mm je určený predovšetkým pre začiatočníkov a menej náročných termovíznych lovcov, ktorí sa uspokoja so štandardnými lovnými vzdialenosťami. Vďaka svojej mimoriadne nízkej hmotnosti je vhodný najmä na lov v lese alebo na prieskumné poľovačky. Oproti predchádzajúcim modelovým radom má Saim SCL35W funkciu nahrávania videa, ktorú ocenia všetci aktívni a zodpovední poľovníci.
| Špecifikácia | Podrobnosti na |
| Rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Veľkosť pixelov | 17 µm |
| NETD - Šum zodpovedajúci teplotnému rozdielu (mK) | <40 mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu (Hz) | 50 Hz |
| Objektív (mm) | 35 mm |
| Zorné pole | 11° x 8° |
| Základné zväčšenie | 2,2x |
| Digitálny zoom | 1x-4x |
| Priemer očného reliéfu | 48 mm |
| Dioptrická korekcia | 5D |
| Detekčná vzdialenosť | 1800 m |
| Typ displeja | LCOS |
| Životnosť batérie | až 8 hodín (pri použití nástavca) |
| Typ batérie | 2x CR123 / 2x 16650 |
| Digitálny kompas | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Zvukový záznam | Nie |
| Aplikácia | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Úložisko | 16 GB |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Hmotnosť | 420 g |
| Rozmery | 193 x 60 x 60 mm |
Oficiálna stránka značky výrobku: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-rifle-scope-saim-series.
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Saim |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.