bestoptika.eu
Nabíjačka InfiRay IBP-2 /CABIN, FINDER II/
HUF
30 000,00 Ft
Špeciálne navrhnutá nabíjačka pre batérie InfiRay Cabin a Finder II. Jej inteligentné LED kontrolky umožňujú presne sledovať proces nabíjania.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
| Technické parametre | Hodnoty |
| Ďalšie funkcie | Vstupné napätie 5 V |
| Dodávka energie | 110 - 230 V |
| Výrobca | InfiRay |
| Záruka výrobcu | 1 rok |
| Výstupné hodnoty | 4.2 K |
| Kompatibilita |
InfiRay Cabin, batérie Finder II
|
| Prevádzková teplota / teplota skladovania | 0 ... 45°C / -20 ... +60°C |
| Farba | Čierna |
| Príslušenstvo | nabíjačka batérií |
| Hmotnosť (g) | 50 |
Oficiálny popis na stránke značky výrobku nájdete tu: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-scope-finder-fh35rfl35rseries
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Kabína, vyhľadávač |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.