bestoptika.eu
Pard TD32 940nm LRF termovízny a nočný puškohľad s prísvitom
Pôvodná cena bola: 897 000,00 Ft.823 000,00 FtAktuálna cena je: 823 000,00 Ft.
Pard sa môže pochváliť najnovšími technologickými inováciami. Technológia Dual Spectra Imaging kombinuje termovíziu s dlhým dosahom, kameru nočného videnia s vysokým rozlíšením, softvér na balistické výpočty a laserové určovanie vzdialenosti v jednom zariadení.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Vďaka infračervenému tepelnému snímaču s rozlíšením 384 × 288, 35 mm objektívu (poskytujúcemu FOV 7,5 stupňa x 5,6 stupňa), 2,4-násobnému optickému zväčšeniu, 2-násobnému digitálnemu zväčšeniu, veľkosti pixelov 12 µm a NETD≤25mK sa zariadenie môže pochváliť bohatým kontrastom a vynikajúcim rozlíšením pri zamierení vláknového kríža na cieľ pomocou zabudovaného laserového diaľkomeru na 1200 yardov. Odtiaľ sa získané informácie prenesú do zabudovaného softvéru na výpočet balistických hodnôt.
Integrovaná kamera CMOS s nočným videním má rozlíšenie 1920 × 1080 pixelov. Zariadenie na snímanie viditeľného svetla je spojené s objektívom s priemerom 50 mm, zväčšením 4,5-9x, zorným poľom 6,4° x 3,6° a detekciou do 0,001 luxu. Zariadenie na sledovanie svetla, ktoré je k dispozícii s vlnovou dĺžkou 850 nm (extrémne výkonné, ale pre zver viditeľné) alebo 940 nm (o niečo menej výkonné a pre zver neviditeľné), má tri úrovne osvetlenia a smerové zameranie až do 350 m (850 nm).
Okrem toho možno na displeji IPS LCD s rozlíšením 800 × 800 pixelov nezávisle alebo súčasne zobrazovať termálne a nočné videnie, pričom funkcia Picture in Picture (PIP) poskytuje jasné termálne zobrazenie a vynikajúce vnímanie hĺbky v noci. Možnosti zobrazenia zahŕňajú šesť rôznych štýlov kríža, štyri rôzne farby kríža a šesť rôznych režimov zobrazenia termálneho zobrazenia.
Medzi ďalšie funkcie modelu TD32 patrí:
- má slot na vymeniteľnú kartu TF (micro SD) (až do 128 GB), ktorý používateľovi umožňuje snímať HD snímky s rozlíšením 2592 × 1944 pixelov a HD video s rozlíšením 1024 × 768 pixelov;
- má pripojenie WIFI k PC, tabletu, zariadeniu iOS alebo Android pomocou bezplatnej aplikácie PardVision;
- Má výstupné konektory USB typu C a HDMI;
- Odolnosť voči poveternostným vplyvom IP67 (ochrana proti prachu prenášanému vzduchom a ponoreniu do vody do 1 m na 30 minút);
- Odolnosť proti výstrelu 6000 J (približne výkon pištole .308 Winchester);
- -Prevádzková teplota -20 °C až +50 °C;
- sledovať najteplejší bod na scéne (automaticky sleduje zdroj tepla);
- gyroskop;
- nepretržité nahrávanie (režim slučky);
- elektronický kompas;
- mikrofón;
- lítium-iónové 21700 vymeniteľné/dobíjateľné batérie.
Napriek všetkým týmto funkciám váži zariadenie približne 800 g.
| Technické parametre | Hodnoty |
| Návod na použitie | Kliknutím na tlačidlo skopírujete |
| Snímač tepla | 384×288 12µm |
| Snímač tepla NETD | 25 mK |
| Zobrazenie | 800×800 IPS LCD |
| Ukladanie údajov |
karta micro SD do 128 GB (nie je súčasťou balenia)
|
| Používanie materiálov | Zliatina hliníka |
| Zabudovaný infračervený žiarič |
5 W, 940 nm, 3 úrovne jasu
|
| Zobrazovacia vzdialenosť | 100 mm |
| Konektory | USB-C |
| Digitálny zoom | 2X |
| Kompenzácia dioptrií | -5-+3 |
| EAN kód | 6975064272028 |
| Ďalšie funkcie |
LRF - laserový diaľkomer, Wifi, HDMI, gyroskop, nahrávanie zvuku, nepretržité nahrávanie, hlasové nahrávanie, balistická kalkulačka, obraz v obraze
|
| Detekčná vzdialenosť |
Infračervený dosah do 350 m
|
| Snímač tepla |
Pre človeka: 1400 m, pre vozidlo: 2600 m
|
| Formáty súborov | .JPG, .mp4 |
| Rozlíšenie |
video: termokamera: 1024×768 / nočné videnie: 1440×1080
|
| Záruka výrobcu | 3 roky |
| IR maják | 940 nm |
| Rozlíšenie obrazu | 2592×1944 |
| Aktualizácia obrázkov | 30 snímok za sekundu |
| Režimy farieb displeja |
biela zvýraznená / čierna zvýraznená / zvýraznená / červená zvýraznená / IN HOT / nebesky modrá
|
| Uhol záberu (°) |
Snímač viditeľného svetla: 2,6°; snímač tepla: 5,7°
|
| Minimálna ohnisková vzdialenosť (m) | 3 m |
| Odolnosť voči výstrelom | 6000J |
| Rozmery | 350 x 91 x 95 mm |
| Prevádzková teplota / teplota skladovania | -20 - +50°C |
| Zväčšiť |
Snímač viditeľného svetla: 6,5-násobok; tepelný snímač: 3-násobok
|
| Senzor |
CMOS 1920 × 1080; veľkosť pixelov 2,9 µm; citlivosť na svetlo 0,001 lux; 384 × 288 pixelov, 12 µm NETD ≤25mK
|
| Farba | Čierna |
| Možnosti merania vzdialenosti | Do 1000 m |
| Diaľkomer | Laser LRF |
| Hmotnosť (g) | 800 |
| Prevádzkové hodiny | až 6 hodín |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
Oficiálny popis na stránke značky výrobku nájdete tu: https://pard.com/store/td32-multispectral-riflescope/
| Značka | Pard |
|---|---|
| Model | TD |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.