bestoptika.eu
Infiray TUBE TS60 Termovízny puškohľad
HUF
2 225 000,00 Ft
- Má novo vyvinutý snímač s rozlíšením 1280 × 1024 pixelov a citlivosťou pod 18 mK
- 60 mm objektív
- Dosah detekcie až do 3100 metrov
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Infiray TUBE TS60 je vybavený špičkovým tepelným senzorom. Integruje najnovšie technológie, ktoré poskytujú bezkonkurenčnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením prispôsobenú potrebám profesionálnych poľovníkov.
| Základné špecifikácie | |
| Šošovka | 60 mm |
| Senzor | 1280 × 1024, 12 μm |
| Snímač tepla NETD | 18 mK |
| Zobrazenie | 2560 × 2560 AMOLED 1,03" |
| Zorné pole (m) | 25,6 x 20,5 / 100 m |
| Rozsah zväčšenia | 2 - 16 |
| Uhol záberu (°) | 14.7× 11.7 |
| Funkcie a vlastnosti | |
| Ukladanie údajov | 32 GB vstavanej pamäte |
| Zobrazovacia vzdialenosť | 50 mm |
| Rozsah zväčšenia cieľa | 2 - 32 x |
| Konektory | Nabíjačka a dátové pripojenie USB-C |
| Kompenzácia dioptrií | -5 - +3.5 |
| Ďalšie funkcie | |
| Dodávka energie | Vstavaná batéria 6600 mAh + odnímateľná batéria 18650 3300 mAh |
| Detekčná vzdialenosť | 3100 m |
| Výrobca | InfiRay |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Odolnosť voči výstrelom | 6000 J |
| Rozmery | 384 × 104 × 77 mm |
| Prevádzková teplota / teplota skladovania | -20 - +50 °C |
| Senzor | 1280 x 1024 pixelov |
| Prevádzkové hodiny | Až 9 hodín |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-riflescope-tube-series-ts60
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Tube |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.