bestoptika.eu
ThermTec CYCLOPS 340D termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 599 900,00 Ft.560 000,00 FtAktuálna cena je: 560 000,00 Ft.
- Proporcionálny vyhľadávač s umelou inteligenciou
- Detekčná vzdialenosť: 2000 m
- Optický zoom: 2x. Kontinuálny digitálny zoom: až 6×
- Displej: OLED, 1024 × 768 px.
- Výdrž zabudovanej batérie: 12 hodín.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera ThermTec CYCLOPS CP340D
Členovia série ThermTec Cyclops sa vyznačujú dvoma rozlíšeniami snímača - 384 × 288 a 640 × 512 - a štyrmi ohniskovými vzdialenosťami.
Séria Cyclops spoločnosti ThermTec je navrhnutá tak, aby oslovila čo najširší okruh lovcov. Monokulárne ďalekohľady sú jednoručné a veľmi kompaktné a v závislosti od svojich optických vlastností sú určené používateľom od lovu na krátku vzdialenosť až po lov na veľkú vzdialenosť.
Obraz vytvorený snímačom sa zobrazuje na obrazovke OLED s vynikajúcim rozlíšením 1024 × 768.
| Senzor (snímač) | 384 × 288 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 25 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Lencse | 40 mm |
| Detekčná vzdialenosť | 2000 m |
| Optické zväčšenie | 1,9x / 3,8x |
| Optický zoom | 2x |
| Zorné pole |
13,1° × 9,9° / 6,6° × 4,9°
|
| Digitálny zoom | 6x |
| Dioptrická korekcia | ±5 |
| Zariadenia na fotografovanie | Áno |
| Zariadenie na nahrávanie videa | Áno |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Ukladanie | 32 GB |
| Prevádzková teplota |
Od -20 °C do 50 °C
|
| Batéria | Nachádza sa na adrese |
| Výdrž batérie | 12 hodín |
| Hmotnosť | 550 g |
| Rozmery |
200 × 66 × 62 mm
|
Obsah balenia:
- Termovízny monokulár ThermTec Cyclops CP340D
- 1× ochranné textilné puzdro
- 1× remienok na zápästie
- 1× video kábel
- 1× dátový kábel USB
- Používateľská príručka v češtine a slovenčine
Oficiálna stránka značky: https://www.thermeyetec.com/cyclops-dseries/
| Značka | ThermTec |
|---|---|
| Model | cyclops |





















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.