bestoptika.eu
ThermTec CYCLOPS 640D termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 934 000,00 Ft.725 000,00 FtAktuálna cena je: 725 000,00 Ft.
- Senzor (snímač): 640 × 512 px, 12 µm
- Šošovica: 40 mm
- Citlivosť termokamery: ≤ 25 mK
- Proporcionálny vyhľadávač s umelou inteligenciou
- Detekčná vzdialenosť: 2000 m
- Zobrazenie: OLED, 1024 × 768 px
- Režim úspory energie (režim spánku)
- Prevádzkový čas zabudovanej batérie: 12 hodín
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera ThermTec CYCLOPS CP640D
Členovia série ThermTec Cyclops sa vyznačujú dvoma rozlíšeniami snímača - 384 × 288 a 640 × 512 - a štyrmi ohniskovými vzdialenosťami.
Séria Cyclops spoločnosti ThermTec je navrhnutá tak, aby oslovila čo najširší okruh lovcov. Monokulárne ďalekohľady sú jednoručné a veľmi kompaktné a v závislosti od svojich optických vlastností sú určené používateľom od lovu na krátku vzdialenosť až po lov na veľkú vzdialenosť.
Obraz vytvorený snímačom sa zobrazuje na obrazovke OLED s vynikajúcim rozlíšením 1024 × 768.
| Senzor (snímač) | 640 × 512 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 25 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Lencse | 40 mm |
| Detekčná vzdialenosť | 2000 m |
| Optické zväčšenie | 1,1x / 2,2x |
| Optický zoom | 2x |
| Zorné pole |
21,7° × 17,5° / 11,0° × 8,8°
|
| Digitálny zoom | 6x |
| Dioptrická korekcia | ±5 |
| Zariadenia na fotografovanie | Áno |
| Zariadenie na nahrávanie videa | Áno |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Ukladanie | 32 GB |
| Prevádzková teplota |
Od -20 °C do 50 °C
|
| Batéria | Nachádza sa na adrese |
| Výdrž batérie | 12 hodín |
| Hmotnosť | 550 g |
| Rozmery |
200 × 66 × 62 mm
|
| Značka | ThermTec |
|---|---|
| Model | cyclops |





















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.