bestoptika.eu
ThermTec CYCLOPS 670D termovízny monokulár
HUF
1 424 000,00 Ft
- Súčasný model spoločnosti ThermTec, model Cyclops 670D najvyššiu hodnotu.
- 640 × 512 pixelov rozlíšenie a 12 Snímač s veľkosťou pixelov µm s tepelnou citlivosťou NETD <=25 mKs - v užšej polohe - Ohnisková vzdialenosť 70 mmnová optika.
- Tieto parametre zaručujú úžasné detaily a dosah detekcie až do 3500 m.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera ThermTec CYCLOPS CP670D
Členovia série ThermTec Cyclops sa vyznačujú dvoma rozlíšeniami snímača - 384 × 288 a 640 × 512 - a štyrmi ohniskovými vzdialenosťami.
Séria Cyclops spoločnosti ThermTec je navrhnutá tak, aby oslovila čo najširší okruh lovcov. Monokulárne ďalekohľady sú jednoručné a veľmi kompaktné a v závislosti od svojich optických vlastností sú určené používateľom od lovu na krátku vzdialenosť až po lov na veľkú vzdialenosť.
Obraz vytvorený snímačom sa zobrazuje na obrazovke OLED s vynikajúcim rozlíšením 1024 × 768.
| Senzor | 640 × 512 px |
| Citlivosť senzora termovízie | ≤ 25 mK |
| Rozlíšenie obrazovky | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Lencse | 70 mm |
| Detekčná vzdialenosť | 3500 m |
| Optické zväčšenie | 2x / 4x |
| Optický zoom | 2x |
| Zorné pole |
12,5° × 10,0° / 6,3° × 5,0°
|
| Digitálny zoom | 6x |
| Dioptrická korekcia | ±5 |
| Možnosť fotografovania | Áno |
| Možnosť vytvoriť video | Áno |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Pamäť | 32 GB |
| Prevádzková teplota |
Od -20 °C do 50 °C
|
| Batéria | Nachádza sa na adrese |
| Prevádzkový čas batérie | 12 hodín |
| Hmotnosť | 780 g |
| Rozmery |
228 × 83 × 83 mm
|
Obsah balenia:
- 1× termokamera ThermTec Cyclops CP670D
- 1× ochranné puzdro
- 1× remienok na zápästie
- 1× video kábel
- 1× dátový kábel USB
- Návod na použitie v češtine a slovenčine
Oficiálna stránka značky: https://www.thermeyetec.com/cyclops-dseries/
| Značka | ThermTec |
|---|---|
| Model | cyclops |





















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.