bestoptika.eu
ThermTec Cyclops 650 termovízny monokulár
HUF
1 050 000,00 Ft
- Objektív 50 mm
- Optické zväčšenie: 2,8x
- Digitálne zväčšenie až 6x
- Úplné zväčšenie: 16,8x
- Detekčná vzdialenosť: do 2 500 m
- Displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 px
- Snímač s rozlíšením 640 × 512 px, 12 µm, VOx
- Režim úspory energie (režim spánku)
- Výdrž batérie až 12 hodín
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera ThermTec Cyclops CP650
Nová generácia termovíznych monokulárov Cyclops vyvinutá spoločnosťou ThermTec je vybavená 12 μm nechladeným infračerveným senzorom a je k dispozícii v dvoch verziách s objektívmi s ohniskovou vzdialenosťou 35 mm a 50 mm a displejom OLED s vysokým rozlíšením 1024 × 768.
Vďaka inteligentnému algoritmu rozpoznávania obrazu založenému na umelej inteligencii môžu používatelia rozpoznať objekty na prvý pohľad aj v úplnej tme. Funkcia pripojenia mobilného telefónu ponúka mimoriadnu slobodu a potešenie počas outdoorových aktivít.
| Rozlíšenie snímača |
640 × 512 px, 12 µm, VOx
|
| NETD (citlivosť na teplo) |
< 30 mk (pri 25 °C, F# = 1,0)
|
| Lencse | 50 mm |
| Zväčšiť | 2,8x - 16,8x |
| Digitálny zoom |
1 - 6x (kontinuálne priblíženie)
|
| Zorné pole | 8,8° × 7° |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 2 500 m |
| Zobrazenie |
0,4 palca, OLED, 1024 × 768 px
|
| Palety |
Čierna, červená, biela, fúzovaná a iné
|
| Detekcia najhorúcejšieho bodu | ÁNO |
| Wi-Fi a hotspot | ÁNO |
| Zabudované úložisko | 16 GB |
| Možnosť fotografovania | ÁNO |
| Možnosť nahrávania videa | ÁNO |
| Diaľkomer s umelou inteligenciou |
ÁNO (pomocou umelej inteligencie)
|
| Typ batérie |
Lítium-iónová batéria
|
| Režim úspory energie | ÁNO |
| Prevádzkový čas batérie |
Až 12 hodín nepretržitej prevádzky (bez Wi-Fi)
|
| Zásobovanie potravinami | USB-C |
| Prevádzková teplota |
-20°C až 55°C (-24°F až 131°F)
|
| Úroveň imunity | IP67 |
| Odolnosť proti nárazu |
Pád z výšky až 1,5 m
|
| Veľkosť (V × Š × H) |
190 × 63 × 67 mm
|
| Hmotnosť | 550 g |
Obsah balenia:
- Termokamera ThermTec Cyclops CP650
- Používateľská príručka v češtine
- Kábel USB
- Záves
- Chrániče pre vašu termokameru
Oficiálna stránka značky: https://www.thermeyetec.com/cyclops/
| Značka | ThermTec |
|---|---|
| Model | cyclops |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.